Światło na zawołanie

Światło na zawołanie

Architekci od zawsze marzą o przestrzeni, w której urządzenia automatycznie dopasowują się do potrzeb użytkownika. Już dzisiaj jest to możliwe w przypadku oświetlenia. Jak to działa ?

Energia zawsze pod ręką

Elastyczna lampka nocna montowana do zagłówka łóżka lub do szafki jest wyposażona w gniazdo USB. Użytkownik ma źródło energii zawsze pod ręką.

Oświetlenie na zawołanie

Niewielkiej oprawa montowana w cokole łóżka wyposażona jest w czujnik ruchu, który uruchamia delikatne światło w chwili wstawania. Oświetlenie włącza się jednak dopiero wtedy, gdy w pokoju jest zbyt ciemno. Dzięki czujnikowi zmierzchu droga z sypialni do wyjścia rozświetla się, gdy natężenie światła spada poniżej 15 luksów.

Możliwość sterowania światła pilotem

Dzięki wykorzystaniu pilota mamy możliwość sterowania natężeniem światła poszczególnych opraw i kreowania we wnętrzu odpowiedniego nastroju.

Dzięki zaprogramowaniu na pilocie tzw. scen w poszczególnych sekcjach mieszkania można rozświetlać i przyciemniać światło.

Sterowanie bez pilota

Dzięki tzw. przełącznikom pojemnościowym możemy sterować światłem przy pomocy ruchu ręki. Ukryte od wewnętrznej strony ramy łóżka urządzenie pozostaje gołym okiem niewidoczne.  Wystarczy delikatnie dotknąć ramy na wysokości przełącznika, by rozjaśnić lub ściemnić pożądane oświetlenie.

Źródło: Hafele

Lampka z ładowarką

Lampka z ładowarką

Oprawa w cokole łóżka

Oprawa w cokole łóżka

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!