Przestrzeń dla mózgu

Przestrzeń dla mózgu

Moda na biura coworkingowe dotarła na dobre do Polski. Dla deweloperów to jest nowy segment rynku i nowy sposób na komercjalizację przestrzeni. Szczególnie prestiżowe w tym segmencie są biura typu cocreating.

Przestrzenie tego typu mają wspierać naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. Nic dziwnego więc, że projektanci takich miejsc chętnie stosują wzorzec play & work.

Pierwszy etap warszawskiego biura cocreative otworzył Adgar Park West. The Brain Embassy to prawie 1700 metrowa przestrzeń zaprojektowana przez biuro Trzop Architekci i wyposażona przez firmę Kinnarps. Docelowo oferta ma obejmować 3000 metrów powierzchni.

Adgar jest zrealizowany w industrialnym charakterze. Wnętrze jest mieszanką przestrzeni otwartych i zamkniętych.
Można tam znaleźć 250 stanowisk pracy – 140 w otwartej przestrzeni oraz 110 w oddzielnych pokojach. Członkowie społeczności The Brain Embassy mają do swojej dyspozycji powierzchnię eventową na 200 osób, kreatywne sale konferencyjne oraz wiele nieformalnych miejsc spotkań (m.in. Brainstorm Room, Floating Ideas Room, Knowledge Room czy Nap Room). Dodatkowo mogą korzystać z udogodnień, znajdujących się w Adgar Park West, w tym z Centrum Szkoleniowego z 20 salami konferencyjnymi oraz Centrum Sportu AdgarFit.

Różnorodność zaaranżowanych miejsc do pracy zachęca do ruchu i kreatywności, a płynne przenikanie się stref, dedykowanych spotkaniom w nieformalnej atmosferze, tworzy miejsce, które w pełni zaspokaja potrzeby pracowników i stwarza im możliwości do wysoce wydajnej pracy.

Inwestor w ciągu najbliższych 3 lat planujemy otworzyć łącznie 20 000 mkw. biur coworkingu zlokalizowanych w centrum Warszawy.

Źródło: materiały prasowe

Nominacja Plebiscyt Polskie Wnetrze 2016

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!