Ciepło, cieplej

Ciepło, cieplej

Nie każdy jest zwolennikiem nowoczesnych, surowych przestrzeni. Niektórzy nadal zdecydowanie lepiej czują się w ciepłych i przytulnych wnętrzach. Dla nich są aranżacje w subtelnych barwach, z wykorzystaniem fantazyjnych wzorów i romantycznych motywów kwiatowych

Z nutą orientu

Charakterystyczne dla stylu romantycznego pudrowe róże, delikatne beże, mozaiki oraz motywy kwiatowe wprowadzą do wnętrza ciepło, spokój i harmonię. To doskonała alternatywa dla tych, którzy nie przepadają za ultranowoczesnymi minimalistycznymi aranżacjami.

Połączenie delikatnego beżu z mozaikowym, miedzianym akcentem tworzy romantyczną i spokojną, ale finezyjną aranżację. Przywodzi na myśl wnętrze pałacu z baśni tysiąca i jednej nocy.

W stylu portugalskim

Zestawienie pudrowych, ciepłych barw z motywem kamienia to sposób na przytulną i ponadczasową łazienkę.

Świeżość kwiatów

Motywy kwiatowe to jeden z głównych elementów stylu romantycznego. Ponadczasowe roślinne wzory wprowadzą do wnętrza dyskretny urok. Odpowiednio zaaranżowane wzory florystyczne mogą tworzyć na ścianie kwietną łąkę lub pojedynczy, delikatny element dekoracyjny. Charakterystyczny wzór, niczym ręcznie malowany obraz, przypadnie do gustu tym, którzy cenią odrobinę artyzmu we wnętrzu.

Źróło: Ceramstic

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!