Projekty akustyczne biur open space

Projekty akustyczne biur open space

7 czerwca w Warszawie odbędzie się pierwsze w Polsce specjalistyczne seminarium dotyczące akustyki nowoczesnych biur typu open space.

Swoją praktyczną wiedzą podzielą się najbardziej uznani międzynarodowi specjaliści w tej dziedzinie. Zgłoszenia na seminarium można przesyłać do 24 maja.

Seminarium „Projekty akustyczne nowoczesnych biur typu open space - norma PN-EN ISO 3382-3 w praktyce” jest przeznaczone dla specjalistów z obszaru akustyki pomieszczeń. Swoją wiedzą i doświadczeniem z międzynarodowych projektów podzielą się Valtteri Hongisto i Claus Lynge Christensen. Dr inż. Elżbieta Nowicka oraz dr. hab. inż. Jacek Nurzyński przedstawią kierunek zmian w polskich normach dotyczących dźwiękoizolacyjności budynków użyteczności publicznej i mieszkalnych. Omówione będą także najnowsze badania dotyczące hałasu w biurach i jego wpływu na pracowników biurowych, argumenty coraz ważniejsze dla inwestorów biurowych w Polsce.

Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Lepszej Akustyki w Budynkach „Komfort Ciszy”, którego celem jest propagowanie najbardziej aktualnej wiedzy wśród użytkowników, inwestorów, jak i ekspertów z dziedziny akustyki.

Szczegóły: www.komfortciszy.pl

Komfort ciszy - stowarzyszenie

Logo projektu

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!