Design Atlas dla Costa Coffee

Design Atlas dla Costa Coffee

Brytyjskie biuro architektoniczne Stiff + Trevillion opracowało nowy koncept aranżacyjny kawiarni sieci Costa Coffe pod nazwą Design Atlas. Jest już pierwsza polska realizacja na Siennej w Warszawie.

DESIGN ATLAS charakteryzują barwne wnętrza, tworzone z wykorzystaniem trzech różnych palet kolorystycznych i zróżnicowanych materiałów wykończeniowych.

Projektanci będą mogli korzystać z zestawów farb i materiałów w różnorodnej kolorystyce. Udogodnieniem dla nich jest także możliwość komponowania indywidualnych przestrzeni, dowolnie wybierając elementy uzupełniające wystrój, takie jak płotki, podłogi, kolorystyka ścian, okładziny baru, płytki ceramiczne, oprawy oświetleniowe czy meble. Dzięki temu, zmiany i autorski koncept będą widoczne w każdej kawiarni. Jak przystało na prawdziwie londyńską markę, dopełnieniem nowego wystroju będą grafiki i akcesoria podkreślające korzenie i historię COSTA COFFEE. Dzięki połączeniu bogatej gamy elementów i palet kolorystycznych, każda z kawiarni COSTA COFFEE będzie jedyna w swoim rodzaju, przy jednoczesnym zachowaniu swojego londyńskiego charakteru. Punktem wyjściowym nowego konceptu jest nowoczesny, loftowy styl METRO.

DESIGN ATLAS przypadł już do gustu gościom kawiarni COSTA COFFEE w Wielkiej Brytanii i Irlandii – został uznany nie tylko za przyjemny i atrakcyjny wizualnie, ale też za najbardziej komfortowy oraz funkcjonalny.

Pierwszą, polską realizacją wykonaną według tego wzorca jest otwarta 16 marca kawiarnia przy ulicy Siennej w Warszawie. Kawiarnia o łącznej powierzchni około 150 m. kw. oferuje blisko 90 miejsc siedzących, zarówno wewnątrz, jak i w ogródku. Wnętrze łączy specyficzny charakter biznesowego Śródmieścia i wielkomiejskiego szyku.

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!