Lustrzane szarości

Lustrzane szarości

Szarość zdetronizowała beże i jest obecnie najpopularniejszym wariantem kolorystycznym we wnętrzach. Kolor ten intuicyjnie kojarzy się ze strukturą matową i chropowatą. Czasem warto go więc przełamać czymś na wysoki połysk.

Szarość jest nowoczesna, uniwersalna i ponadczasowa. Wysoki połysk powiększa optycznie wnętrze i wprowadza do niego elegancki i efektowny klimat „glamour”. Dlaczego zatem nie połączyć obu tych cech na jednej, wielkoformatowej płytce? Lustrzane szarości to jeden z najnowszych trendów w świecie ceramiki.

Beton kojarzy się nieregularną, szorstką strukturą, dzięki czemu podoba się osobom, które cenią naturalny i surowy klimat wnętrza. Wraz z rosnącą popularnością tego koloru pojawiły się rozmaite sposoby na jego udomowienie. Jednym z nich jest połączenie betonowego rysunku z połyskującym, lustrzanym wykończeniem.  To doskonały sposób na loft w stylu „glamour”. 

Dobrym sposobem na podkreślenie lustrzanego efektu jest dodatkowe, kontrastowe zestawienie błyszczącego elementu z takim samym o satynowym wykończeniu. 

 Źródło: Ceramstic

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!