Zestaw doskonały

Zestaw doskonały

Odkrycie dla każdego, dla kogo zarówno cała aranżacja, jak i nawet najdrobniejszy detal w mieszkaniu, mają znaczenie. Kolorystycznie dopasowane podłogi i drzwi to rozwiązanie polecane szczególnie perfekcjonistom. Oferta jednego z renomowanych producentów paneli podłogowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, jest jedyną tego typu na polskim rynku wyposażenia wnętrz.

W sklepach dostępne są setki modeli drzwi i kolejne setki wzorów podłóg. Dla tych, którzy kochają sami wybierać, tworzyć zestawy, łączyć podobne, czy przeciwnie, różne modele, to sytuacja komfortowa. Są jednak i tacy, którzy marzą o idealnym wnętrzu, ale przerażają ich długie godziny spędzone nad wybieraniem i dopasowywaniem poszczególnych elementów. To właśnie dla nich odkrywamy wygodne rozwiązanie dopasowane kolorystycznie drzwi i podłogi z kolekcji, mówi ekspert, Manager ds. Stolarki Drzwiowej w jednej z firm.

Dopasowane do siebie kolorystycznie podłogi i drzwi z kolekcji występują w trzech wariantach. Dekory skrzydeł drzwiowych: jesion brązowy, jesion grafitowy i jesion śnieżny łączą się z panelami w odcieniach: dąb brązowy, dąb grafitowy i dąb śnieżny. Cechą wspólną skrzydeł drzwiowych wewnętrznych i paneli podłogowych tego producenta jest wysoka jakość wykonania.

Składająca się na dopasowany kolorystycznie duet kolekcja skrzydeł drzwiowych zawiera sześć podstawowych modeli. Ich charakterystycznymi elementami są poprzeczne listwy aluminiowe rozmieszczone w zależności od modelu równomiernie na całej powierzchni drzwi lub w poszczególnych częściach, a także bezpieczne szyby mleczne oraz wzmocniony profil przylgi Hard Edge.

Pod względem kolorystycznym do drzwi dobrane są trzy z sześciu dostępnych na rynku dekorów paneli tej samej linii. Deski charakteryzuje wyższa niż standardowa grubość (10 mm), krawędzie w postaci V-fugi oraz wysoka klasa ścieralności. Ich zaletą jest także łatwy i szybki sposób montażu. Bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.

Źródło:Classen

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!