Konkurs we are water

Konkurs we are water

Już od 4 stycznia na http://filmfestival.wearewater.org można zgłaszać się do We ART Water Film Festival – międzynarodowego konkursu filmów krótkometrażowych, poruszającego aktualne kwestie w zakresie świadomego korzystania z wody. Aby wziąć w nim udział, wystarczy nakręcić krótki film odpowiadający na hasło tegorocznej edycji wydarzenia: „Zależymy od wody i infrastruktury sanitarnej”. Projekty o długości od 1 do 3 minut można zgłaszać do 26 lutego 2016 roku w 3 kategoriach: film, dokument, a także animacja. Wyniki rywalizacji oraz finałowa projekcja filmów odbędzie się w kwietniu 2016r.

Wszystkie nadesłane filmy zostaną poddane ocenie prestiżowego jury, powołanemu specjalnie na potrzeby festiwalu. W jego skład wchodzą znani przedstawiciele świata filmu, mediów oraz członkowie Fundacji We Are Water.

Celem organizowanego przez Fundację We Are Water festiwalu, jest budowanie świadomości problemu z wodą na całym świecie. Dzięki międzynarodowemu konkursowi fundacja rozszerza ideę ekologicznego trybu życia i wpływa na wdrażanie racjonalnego korzystania z zasobów wody.

Więcej informacji na stronie: http://filmfestival.wearewater.org

We are water festival

Plakat konkursu

We are water festival

Jury konkursu

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!