Wszystko w jednym – moduł do prysznica

Wszystko w jednym – moduł do prysznica

Zupełnie nowy sposób obsługi strefy prysznicowej łącząc wiele elementów w jeden prosty moduł oferuje Axor One – nowy produkt Hans Grohe. To zmienia zarówno wygląd jak i funkcjonalność łazienki uważają jego projektanci - Edward Barber i Jayn Osgerby.

Axor One pozwala na jednoczesne włączanie i wyłączanie wielu źródeł wody oraz regulację mocy i temperatury za pomocą jednego urządzenia. Gładkie powierzchnie, zaokrąglone krawędzie oraz zintegrowany, mechaniczny interfejs tworzą spójny moduł, który wtapia się w przestrzeń każdej łazienki.

Temperatura jest ustawiana za pomocą centralnego pokrętła, mała dźwignia poniżej reguluje moc przepływu wody, a tryb EcoMode oszczędza jej zużycie nawet do 50%. Przepływ wody jest aktywowany i dezaktywowany poprzez naciśnięcie przycisków: czytelne symbole umożliwiają łatwy wybór właściwego odbiornika (głowicy prysznicowej, główki czy dysz bocznych).

Istnieje możliwość różnych wykończeń kolorystycznych; od stonowanego chromu po wyraziste połączenie złota i czerwieni. Axor One może być na tyle widoczny, na ile życzy sobie tego klient.

Źródło: HansGrohe

Baterie łazienkowe

Moduł pozwala na jednoczesne włączanie i wyłączanie wielu źródeł wody oraz regulację mocy i temperatury za pomocą jednego urządzenia

Baterie łazienkowe

Gładkie powierzchnie, zaokrąglone krawędzie oraz zintegrowany, mechaniczny interfejs tworzą spójny moduł, który wtapia się w przestrzeń każdej łazienki.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!