Unikalne drewniane drzwi

Unikalne drewniane drzwi

Bezpieczeństwo i trwałość to kluczowe cechy, jakimi powinna charakteryzować się stolarka zewnętrzna.Drzwi drewniane jednego z producentów stolarki drewnianej,to propozycja dla osób ceniących najwyższy standard wykonania.

Drewno zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne i w zależności od wybranych zdobień, uzupełnia się zarówno z nowoczesną, jak i tradycyjną architekturą. Używana do produkcji klasyczna sosna lub egzotyczne meranti są przystosowane do zróżnicowanych warunków pogodowych, a dzięki zaawansowanym technologiom i środkom impregnującym zachowują trwałość na lata. Na specjalne zamówienie dostępne są także inne gatunki drewna, dzięki czemu można zrealizować nawet najbardziej wymyślny projekt.

Jedna z firm produkująca stolarkę drewnianą,posiada w swojej ofercie szeroką paletę bejc, lakierów oraz kryjących farb na bazie systemu RAL, proponując łącznie 18 standardowych modeli drzwi różniących się kolorem oraz strukturą. Zamawiając według indywidualnego projektu, mamy możliwość wyboru przeszklenia gładkiego, ornamentowego i wypukłego w dowolnej konfiguracji lub zdecydować się na wersję pełną.

Na komfort użytkowania drzwi wpływa przede wszystkim jakość poszczególnych elementów. Umieszczone we frezowanych gniazdach zawiasy Easy 3D mogą być regulowane w trzech płaszczyznach i wytrzymują obciążenie ponad 150 kg. Ich główną zaletą jest łatwa regulacja i brak konieczności czasochłonnej konserwacji. Dzięki zastosowaniu samosmarujących tulejek, stolarka nawet po latach otwiera się cicho i płynnie. Bezpieczeństwo zapewnia blokada antywyważeniowa oraz dostępne na życzenie wzmocnienia antywłamaniowe. W standardzie drzwi zostały wyposażone także w wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu zasuwnice Fuhr, w których ryglowanie wielopunktowe odbywa się za pomocą klamki.

Źródło:MS więcej niż okna

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!