Pranie w zimową porę

Pranie w zimową porę

Na rynek wchodzi właśnie nowa linia pralko suszarek jednego z producentów AGD. To rozwiązanie dla osób, które nie mają miejsca na rozwieszanie wypranych ubrań lub zdarza im się o tym zapomnieć. Urządzenia te rozwiążą także problem suszenia prania w czasie zimy.

Latem można suszyć pranie na balkonie czy strychu. Gdy jednak przychodzi zima, wiele osób ma z tym problem. W mieszkaniu trudno znaleźć miejsce na ustawienie zwykłej, drabinkowej suszarki. A jeśli nawet znajdziemy już wolny kąt, suszące się pranie powoduje znaczny wzrost wilgotności powietrza, co może sprzyjać tworzeniu się pleśni. Właśnie w sytuacji, gdy nie mamy gdzie suszyć prania albo chcemy mieć wyprane i gotowe do założenia ubranie w bardzo krótkim czasie, z pomocą przychodzą pralko suszarki różnych producentów.

Urządzenia posiadają aż 16 programów, w tym m.in. specjalny program do prania koszul, pranie wstępne, delikatne, ręczne, program prania wełny, a nawet możliwość prania w zimnej wodzie. Dla ubrań, które wymagają jedynie odświeżenia, dedykowane są programy krótkie 14’, 30’, 44’  oraz program szybkiego prania i suszenia 59’. Do wyboru mamy 3 poziomy suszenia (super suche, suche, do prasowania) z możliwością regulacji temperatury.

Przydatna jest także funkcja łatwego prasowania. Pralka odwirowuje równomiernie rozkładając wsad a następnie suszy bieliznę w tak delikatny sposób, że po jej wyjęciu z bębna należy ją tylko rozwiesić na wieszaku. Pralko suszarki wyposażone są w system elektronicznego sterowania Fuzzy Logic. Kontroluje on parametry prania takie jak poziom wody, temperatura, obroty i obciążenie silnika oraz pobór wody. Dzięki tej autokontroli pralko suszarka dostosowuje zużycie prądu czy wody do załadunku.

Urządzenia wyróżnia oryginalny design wpływający na wygodę użytkowania. Duże, umiejscowione wysoko drzwiczki z uchwytem w górnej części pozwalają wyjmować pranie bez nadmiernego obciążania kręgosłupa, a elegancki, intuicyjny wyświetlacz w wersji 3D, zapewnia czytelność ustawień parametrów prania.

Wprowadzone właśnie na rynek polski modele pralko suszarek dostępne są w dobrych sklepach AGD na terenie całego kraju.Cena kształtuje się w granicach:

- EVO4W 2643D-S (wsad pranie 6 kg, wsad suszenie 4 kg, 1200 obr/min), cena: 2 999,00 zł

- EVOW 4653D-S (wsad pranie 6 kg, wsad suszenie 5 kg,  1400 obr/min), cena: 2 999,00 zł

- EVOW 4853D-S (wsad pranie 8 kg, wsad suszenie 5 kg, 1400 obr/min), cena: 3 249,00 zł

Źródło:Grupa Candy

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!