Lampiony na jesienną szarugę

Lampiony na jesienną szarugę

Nastrojowe lampiony - sposób na rozświetlenie wnętrza i ciekawą dekorację w jednym.

Chyba nikt nie lubi jesiennej szarugi sprawiającej, że nawet w ciągu dnia w mieszkaniu panuje półmrok. Ciekawym sposobem na rozwiązanie tego problemu i rozświetlenie wnętrz będą nastrojowe lampiony, które jednocześnie urozmaicą aranżację wnętrza.

Jeżeli chcemy, aby lampion rozświetlił wnętrze dając dużo światła i zastępując np. lampkę, warto wybrać wysoki i mocno przeszklony model. Możemy postawić go na podłodze w salonie lub sypialni i uzyskać podwójny efekt – dekoracyjny oraz świetlny. O intensywności światła zadecyduje także rodzaj świeczki. Niektóre modele przystosowane są na kilka tealightów lub dużą świecę. Wybierać możemy także pomiędzy lampionami wykonanymi z drewna lub z metalu, jak i wśród tych o minimalistycznym designie lub ozdobionych wzorami, dających ciekawy efekty cieni.

Innym rodzajem lampionów są latarenki, które może nie dają tak wiele światła, ale tworzą niezwykły nastrój i są jednocześnie ciekawą ozdobą. Możemy je rozświetlić umieszczając w środku tealight lub małą świeczkę – np. zapachową. Takie lampiony będą również ciekawym elementem nakrycia stołu, ozdobą okna lub miłym akcentem w sypialni.

 

Źródło: Home & You

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!