Dziecięcy skarbiec

Dziecięcy skarbiec

Jak pomieścić w dziecięcym pokoju niezliczoną ilość skarbów naszych pociech?

Zabawki, pamiątki z wycieczek, gry, książki i mnóstwo innych przedmiotów - wszystko to znajdziemy w dziecięcym pokoju. Dzieci uwielbiają kolekcjonować swoje skarby, a tych przybywa często w zawrotnym tempie. Jak pomieścić je w dziecięcym pokoju?

Komoda

Jednym z pomysłów na przechowywanie jest komoda. Poza tym, iż będzie wyglądała zdecydowanie ładniej niż stos pudełek, jest również wygodna w użyciu dla małego kolekcjonera. Jej szuflady mogą posłużyć jako schowek na resoraki, dinozaury lub akcesoria do włosów dla małej księżniczki.

Skrzynia

Kolejny pomysł to skrzynia. Niczym z morskich opowieści o piratach – dla chłopca, jak
i dziewczynki - będzie ona magicznym elementem wystroju pokoju. Dla każdego z osobna
na skarby, bądź dla obojga na wspólne zabawki. Z pewnością ułatwi sprzątanie, będzie odporna na użytkowanie, a rodziców ucieszy swoim eleganckim wyglądem.

Szuflada na pościel

Co jeśli skarbów wciąż przybywa? Można wówczas np. zaopatrzyć łóżko malucha w piękną narzutę, a szufladę na pościel pod łóżkiem przeznaczyć na zabawki. Zwłaszcza przy niezliczonej ilości najróżniejszych drobiazgów, jest to niezastąpiony schowek.

Regał

Zawsze znajdzie się w nim miejsce na kilka drobiazgów. Pięknie prezentują się na nim chociażby książki, czy ramki ze zdjęciami. Doda to niewątpliwie uroku pokoikowi dziecka. Pięknie wyeksponowany, nawet przy bałaganie na dywanie, skutecznie odwróci  od niego uwagę.

 

Źródło: Pinio

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!