Standardowe rozwiązanie w Niemczech czy Szwajcarii, coraz częściej stosowane również w Polsce. Czym są i jak działają toalety myjące?
Toaleta myjąca to połączenie miski ustępowej z funkcją bidetu. Jedną z istotnych jej zalet jest fakt, że nie wymaga absolutnie żadnego dodatkowego miejsca ani przeróbek instalacji wodno-kanalizacyjnej. Bez problemu można wymienić obecną toaletę na nowocześniejsze rozwiązanie, zapewniające komfort i świeżość.
Jak działa toaleta myjąca? Po skorzystaniu z toalety uruchamia się, za pomocą przycisku na panelu sterującym, funkcja mycia. Wysuwa się dysza, z której tryska strumień ciepłej wody, o temperaturze ciała. Możemy regulować natężenie wody, a w modelach o wyższym standardzie można dostosować do swoich potrzeb zarówno wysunięcie dyszy, natężenie, jak i temperaturę wody (z dokładnością do 0,5 stopnia Celsjusza) oraz zapisać ustawienie w profilu użytkownika. Dzięki temu każdy członek rodziny ma swój własny przycisk i nie musi przy każdym użyciu ustawiać parametrów. Rozwiązanie jest w pełni higieniczne, wyposażone w filtry wody, a także system autoczyszczenia.
Obecnie toalety myjące wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji, niezwykle wygodnych w codziennym użytkowaniu, m.in. funkcja mycia intymnych obszarów ciała oddzielną dyszą., odciąg zanieczyszczonego powietrza, suszenie, a nawet automatyczne otwieranie pokrywy deski sedesowej.
Żródło: Geberit
|
|
|
|
Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Jak zabezpieczyć drewnianą podłogę jednocześnie nadając jej szyku i elegancji?...
czytajPodstawową funkcją ścianek działowych jest wydzielenie powierzchni poszczególnych pomieszczeń w...
czytajŁazienka coraz częściej staje się miejscem odpoczynku i relaksu, nie...
czytajŚwiatowy Dzień Wody już 22 marca 2015. Tegoroczna edycja odbędzie...
czytaj
Ilość komentarzy: 0
Dodaj nowy komentarz