Standardowe rozwiązanie w Niemczech czy Szwajcarii, coraz częściej stosowane również w Polsce. Czym są i jak działają toalety myjące?
Toaleta myjąca to połączenie miski ustępowej z funkcją bidetu. Jedną z istotnych jej zalet jest fakt, że nie wymaga absolutnie żadnego dodatkowego miejsca ani przeróbek instalacji wodno-kanalizacyjnej. Bez problemu można wymienić obecną toaletę na nowocześniejsze rozwiązanie, zapewniające komfort i świeżość.
Jak działa toaleta myjąca? Po skorzystaniu z toalety uruchamia się, za pomocą przycisku na panelu sterującym, funkcja mycia. Wysuwa się dysza, z której tryska strumień ciepłej wody, o temperaturze ciała. Możemy regulować natężenie wody, a w modelach o wyższym standardzie można dostosować do swoich potrzeb zarówno wysunięcie dyszy, natężenie, jak i temperaturę wody (z dokładnością do 0,5 stopnia Celsjusza) oraz zapisać ustawienie w profilu użytkownika. Dzięki temu każdy członek rodziny ma swój własny przycisk i nie musi przy każdym użyciu ustawiać parametrów. Rozwiązanie jest w pełni higieniczne, wyposażone w filtry wody, a także system autoczyszczenia.
Obecnie toalety myjące wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji, niezwykle wygodnych w codziennym użytkowaniu, m.in. funkcja mycia intymnych obszarów ciała oddzielną dyszą., odciąg zanieczyszczonego powietrza, suszenie, a nawet automatyczne otwieranie pokrywy deski sedesowej.
Żródło: Geberit
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Na przestrzeni lat polski rynek stolarki drzwiowej zasypany został licznymi...
czytajW projektowaniu klimatu nowoczesnych wnętrz wielkopowierzchniowych coraz większą rolę odgrywają...
czytajPozytywne działanie kąpieli parowej znane jest już od czasów antycznych....
czytajRemont łazienki wiąże się zwykle ze sporymi wydatkami, dlatego na...
czytaj
Ilość komentarzy: 0