Meble wielozadaniowe

Meble wielozadaniowe

W pokoju dziecka szafa, komoda czy łóżko to coś więcej niż mebel. Warto pamiętać o tym podczas aranżacji wnętrz.

Przed zakupem mebli do pokoju dziecka warto chwilę wcześniej zastanowić się nad ich doborem. Ważne, aby były one nie tylko funkcjonalne i praktyczne, ale i atrakcyjne w oczach dziecka.

Komoda

Komoda przyda się nie tylko na ubranka dla niemowlaka, ale w późniejszych latach posłużyć może jako szafka na lalki, klocki czy inne niezbędne drobiazgi. Na blacie znajdzie się miejsce na zdjęcie, lampkę nocną i ulubioną książkę.

Szafa

Najlepsza skrytka... w trakcie zabaw w chowanego. Świetnie sprawdza się także na dziewczęce sukienki, miejsce przebieranek z koleżankami, kosmiczną rakietę, czy na koszule i krawaty dla małych panów. Boki szafy można natomiast wykorzystać chociażby jako miejsce na rysunki naszych dzieci, zdjęcia czy plakaty.

Fotel bujany

Nie tylko wygodnie będzie usiąść w nim razem z dzieckiem, przeczytać mu bajkę na dobranoc czy zwyczajnie chwilę odpocząć. Poza wygodą przemawiają za nim względy terapeutyczne. Niemowlakowi kojarzyć się będzie z ruchami, jakie odczuwał w życiu płodowym. Nasze pociechy w kolejnych latach z pewnością same chętnie z niego skorzystają!

Skrzynia

Skrzynia na skarby. Skrzynia na zabawki. Skrzynia na pamiątki z wakacji. Skrzynia na pluszaki. Ilość jej zastosowań jest nieskończona – ile dzieci tyle pomysłów.

Łóżko

Dla niemowlaka najlepiej wybrać takie, które rośnie razem z nim, ma regulowane poziomy oraz można obniżyć ramę lub wymontować kilka szczebelków. Starsze dziecko z pewnością ucieszy się ze spersonalizowanej zawieszki na łóżku – odświeży ona jego wygląd, a zamiast nocnych wędrówek do pokoju rodziców – chętnie w nim zostanie.

 

Źródło: Pinio

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!