Sypialnia w zgodzie z naturą

Sypialnia w zgodzie z naturą

Jak zaaranżować sypialnię zgodnie z trendami związanymi z naturą.

Powrót do natury przejawia się obecnie w stosowaniu naturalnych materiałów we wnętrzach. W sypialniach królują drewniane podstawy łóżek, podłogi oraz subtelne dodatki. Im starsze drewno i bardziej naturalna jego barwa, tym lepiej. Dodatkowym atutem stosowania drewna w wystroju sypialni, jest jego zapach.

Aby nadać sypialni nowy, świeży wygląd, wystarczy zmiana kolorów ścian. Ożywieniem dla naszego miejsca wypoczynku będą topowe fuksje oraz zielenie. Dobranie do tego świeżych lub doniczkowych kwiatów zagwarantuje nam klimatyczne i komfortowe miejsce do snu. Uważajmy jednak na odcienie czerwieni. Dobrze sprawdzą się również mocne, inspirowane naturą akcenty w postaci poduszek, narzut czy obrazów i koszyczków.

Obok kolorów, wzorów i drewnianych dodatków ważną rolę w urządzaniu naturalnej sypialni odgrywają surowce, np. te z których składają się pościele oraz materace. Dobrym rozwiązaniem będą np.  materace dwustronne pozwalające na dostosowanie materiału do pory roku.

Dodanie odrobiny natury do naszej sypialni pozytywnie wpływa na jakość naszego snu. Jej obecność dodaje energii, a codzienne pobudki w takim otoczeniu gwarantują uśmiech każdego poranka!

 

Źródło: Janpol

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!