Tekstyliada - konkurs na wzór drukowanej tkaniny meblowej.

Tekstyliada - konkurs na wzór drukowanej tkaniny meblowej.

Weź udział w konkursie na projekt nadruku tkaniny obiciowej. Tekstyliada adresowana jest do studentów kierunków wzornictwa i projektowania. Laureat otrzyma 5000 zł i cenne nagrody. Zwycięski projekt trafi do oferty marki LECH modern fabrics.

Organizator
„LECH” Lech Świątek z siedzibą w Swarzędzu, Pl. Niezłomnych 7a

Adresaci konkursu
Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która jest studentem lub absolwentem uczelni państwowych oraz szkół prywatnych i kursów kształcących w kierunkach związanych z tematyką konkursu. Absolwenci mogą wziąć udział w konkursie, jeśli ukończyli studia wyższe nie później niż 12 miesięcy przed datą rozpoczęcia konkursu.

Zadanie konkursu
Zadanie konkursowe polega na stworzeniu i przesłaniu na adres elektroniczny: konkurs(at)lech-tkaniny.pl projektu nadruku tkaniny obiciowej w formacie TIFF o maksymalnej szerokości 147 cm w rozdzielczości: 360, 540, 720 lub 1440 dpi. Format projektu musi umożliwiać wydruk tkaniny za pomocą urządzenia Mimaki TS34-1800A.

Kryteria oceny
Zgodność projektu z zasadami konkursu, kreacja artystyczna, estetyka, pomysłowość, funkcjonalność, spójność stylistyczna, potencjał sprzedażowy oraz możliwości realizacji zaproponowanych rozwiązań

Terminy
1. Konkurs będzie trwał w dniach od 1 czerwca 2015 do 1 września 2015
2. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na uroczystej gali podczas Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab w Poznaniu w dniach 6-9 października oraz na stronie internetowej.

Nagrody
Jury przyzna w Konkursie trzy nagrody o wysokości kolejno:
I nagroda – 5000 PLN, deska kreślarska, wprowadzenie zwycięskiego projektu nadruku tkaniny do oferty Organizatora i sygnowanie go imieniem, nazwiskiem lub pseudonimem autora;
II nagroda – 3000 PLN;
III nagroda – 2000 PLN.

Więcej na: lech-tkaniny.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!