Jak udekorować pokój dla dziecka?

Jak udekorować pokój dla dziecka?

Dzieci rosną, a wraz z upływem lat zmieniają się ich potrzeby i upodobania. Dlatego pokój dziecka jest jednym z najczęściej zmieniających się pomieszczeń w całym mieszkaniu. Zobacz jak zaaranżować przestrzeń dla najmłodszych.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kuchnia jak szuflada

Odpowiednio zaaranżowania przestrzeń to podstawa. Dlatego powinniśmy zacząć od wyznaczenia trzech stref: do nauki, zabawy i odpoczynku. Taki podział ułatwi nam rozmieszczenie wszystkich przedmiotów, które powinny znaleźć się w pokoju naszej pociechy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kamień i aksamit

pokój dla dziecka

Źródło: homebook.pl

Wybierając meble postawmy na klasykę. Wybór tematycznych dodatków jest dobry, ale nie w przypadku mebli. - Kolorowe, typowo dziecięce mebelki w pierwszej chwili budzą zachwyt, jednak równie szybko się nudzą. Dlatego chcąc nadać wnętrzu unikalny charakter, postawmy na dodatki. Prawda jest taka, że niższym kosztem wymienimy dekoracje takie, jak: zasłony czy poduszki, niż np. łóżko.

pokój dla dziecka

Źródło: dekoria.pl

W kwestii dodatków wybór jest naprawdę duży. Sklepy posiadają w swojej ofercie tysiące produktów, które można nabyć w standardowym rozmiarze lub uszyte zgodnie z wymiarami podanymi przez klienta. Dlatego urządzając pokój dziecka możemy puścić wodze wyobraźni i zaaranżować pokój razem z dzieckiem. Pozwólmy mu decydować.

Poza gotowymi produktami możemy kupić fragmenty materiału i wykorzystać go w kreatywny sposób. Oryginalnym pomysłem jest stworzenie tipi, które będzie idealnym miejscem zabaw. Wystarczy przygotować stelaż, do którego przyczepimy odrobinę materiału. Tak przygotowane miejsce z pewnością przypadnie go gustu najmłodszym, a to tylko jedna z wielu dostępnych możliwości.

Źródło: dekoria.pl 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!