Futurystyczne mieszkanie w Moskwie

Futurystyczne mieszkanie w Moskwie

Axioma Apartment to nowoczesne, futurystyczne mieszkanie zlokalizowane w Moskwie. Wnętrze zostało zaprojektowane przez studio Geometrix Design.

Po ukończeniu kilku wcześniejszych projektów w podobnym stylu, para architektów Miroshkin Michael i Helen Miroshkina zmierzyła się z nowym wyzwaniem. Dzięki wspólnej pracy powstało mieszkanie rodem z przyszłości. Wnętrze przeznaczone jest dla nowoczesnych ludzi. Już od progu widać użycie najnowszych technologii i futurystycznych rozwiązań.

Czarno biały apartament ma powierzchnie ok. 130 m2. Wnętrze charakteryzuje się monochromatycznością barw, brakiem dodatków i zbędnych szczegółów. Białe, błyszczące panele zastosowane we wszystkich pomieszczeniach tworzą jasną, otwartą przestrzeń. Czarne elementy sprawiają że wnętrze nie jest mdłe.

Zobacz: Projekt wnętrza- mieszkalna tuba

Pokój dzienny oddzielony jest od kuchni szklaną ścianą. Dzięki czemu zaciera się granica między jednym a drugim pomieszczeniem. Centralnym punktem salonu jest telewizor umieszczony na podświetlonej ścianie. Całość tworzy jedną kompozycję. Ten sam element zastosowano w kuchni.

Takie futurystyczne podejście do wnętrza czuć w całym mieszkaniu. Każde pomieszczenie choć pełni inną funkcję tworzy jedną spójną całość.

Autor: M.A.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!