Regały salonowe

Regały salonowe

Klasyczny, skośny, a może przypominający pień drzewa? Odpowiednio dobrany regał salonowy to idealny pomysł do każdego wnętrza.

Regały to idealne miejsce na książki, ceramikę i inne salonowe drobiazgi. Lekka forma, doskonałe proporcje oraz możliwość ustawienia zgodnie z życzeniem użytkownika. Czego można chcieć więcej?

Te niezajmujące wiele miejsca meble są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również doskonale ozdabiają wnętrze. Często zachwycają niebanalnym kształtem – w kolekcjach obok standardowych są również regały skośne lub przypominające pień drzewa z odchodzącymi od niego gałęziami w formie półek, zaskakują dodatkowymi rozwiązaniami takimi jak podświetlenie wnęki bądź szuflady otwierane w systemie push to open. A ciekawe zestawienia kolorystyczne na przykład połączenie ciepłej barwy czereśni z czernią, czy bieli z brązem dodają bryłom niepowtarzalnego uroku.

Nowoczesne regały o okrągłych lub geometrycznych formach pasują do każdego salonowego wnętrza. Można je z łatwością przestawiać, a nawet, chcąc wydzielić pewną część pomieszczenia, traktować jak oryginalną, dekoracyjną ściankę. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, drewna i naturalnej okleiny, pokryte lakierami wodnymi są idealną propozycją do pokoju dziennego.

Salonowy regał może znajdować się w towarzystwie innych mebli z jednej linii stylistycznej lub występować samodzielnie - i w jednym, i w drugim przypadku sprawdzi się znakomicie.

 

Źródło: MEBIN

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!