Abstrakcje jako atrakcje w Twoim domu

Abstrakcje jako atrakcje w Twoim domu

Koniec z najmodniejszymi wzorami sezonu, z koronkami, kwiecistymi szablonami czy sterylną bielą. Nadchodzi nowe. Zbliża się czas rewolucyjnych rozwiązań i abstrakcyjnych dekoracji. Pozwól, by Twój dom był inny niż wszystkie. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Organiczne krzesło 

Abstrakcja to różnorodność form i barw, kontrast, wyjątkowe możliwości interpretacji i energiczna linia. Wszystkie te elementy warto przenieść do Twojego domu. Ożywisz w ten sposób wnętrze, dodasz energii sobie i pozostałym domownikom oraz zachwycisz przyjaciół odwagą i kreatywnością. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Schody do raju

abstrakcje

Zabawa formą i kolorem 

Abstrakcja kojarzy się z bardzo intensywnymi i silnie kontrastującymi barwami, które potrafią „zmęczyć” oko. Ale to mylne wrażenie, bowiem, jak w każdej innej sztuce, dobór kolorów zależy od artysty. W tym wypadku od Ciebie. 

Jeśli chcesz uzyskać wnętrze pełne energii i bardzo charakterystyczne, możesz postępować zgodnie z pierwszym skojarzeniem i zestawić mocne kolory z delikatną bielą. Warto jednak zdecydować się również na bardziej stonowane, nawet pastelowe barwy. Wówczas rozjaśnisz i optycznie powiększysz ciemniejsze wnętrza. Przełamuj schematy i baw się wszystkim, czym możesz – kolorem, kształtem i odcieniem. 

Przełamanie chłodnego minimalizmu 

Białe ściany, jasne meble, bielone podłogi – styl minimalistyczny króluje od bardzo dawna. Coraz popularniejsze staje się jednak przełamywanie tego chłodu i uzupełnianie go nowymi, kolorowymi i wyrazistymi elementami. Wyobraź sobie zamontowaną nad oknem roletę pełną intensywnych barw, kontrastowych linii i nieokreślonych kształtów. Taki dodatek może funkcjonować jako wyjątkowy obraz w rewolucyjnej ramie! 

abstrakcje

Mieszkanie z charakterem

Typowe szablony i motywy zna już każdy. Dlatego warto wykorzystywać wszystkie możliwości, by spełnić swoje marzenie i mieć mieszkanie jedyne w swoim rodzaju. Pełne kolorów, kształtów i materiałów wybranych przez Ciebie. Abstrakcyjne wzory świetnie się sprawdzą w tej sytuacji. 

I zawsze będzie to dodatkowy temat do rozmowy. Nikt nie przejdzie obojętnie obok takiego „obrazu”. Angażująca dyskusja rozgrzeje atmosferę każdego spotkania.


Źródło: Lotari 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!