Meble IKEA do ładowania telefonów

Meble IKEA do ładowania telefonów

Meble zintegrowane z technologią bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych oraz bezprzewodowe ładowarki wprowadza na rynek IKEA. Na stoliku, lampie czy innym meblu będzie można naładować teraz smartfon czy laptop bez konieczności podłączania tradycyjnej ładowarki. W Polsce nowe produkty będą dostępne od kwietnia 2015 roku.

Teraz będziemy mogli naładować swoje urządzenia mobilne w dowolnym miejscu w domu czy w biurze. Nowe produkty to przede wszystkim stoliki, lampy na biurko i lampa podłogowa zintegrowane z ładowarkami bezprzewodowymi oraz podstawki, na których można ładować jeden lub kilka smartfonów jednocześnie. Podstawki mają dodatkowo wejście do USB, co daje możliwość ładowania wielu urządzeń w jednym miejscu. W ofercie IKEA jest też ładowarka bezprzewodowa, którą można wbudować w dowolny mebel, w zależności od potrzeb.

Ładowarki IKEA działają w oparciu o technologię Qi, dlatego są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z tym oprogramowaniem. Telefony, które go nie mają, można ładować wykorzystując specjalne obudowy, również dostępne w IKEA.

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!