Minimalistyczna elegancja w mieszkaniu na Mokotowie

Minimalistyczna elegancja w mieszkaniu na Mokotowie

Mieszkanie o powierzchni 65m2 na warszawskim Mokotowie zostało zaprojektowane przez studio projektowe Jaskóła Architekci. Jest to realizacja będąca synonimem minimalistycznego szyku i klasycznej elegancji.

Ponadczasowe, będące zawsze na czasie drewno idealnie komponuje się z czarnymi akcentami i bielą tła. Salon połączony z kuchnią i jadalnią tworzy bardzo przestronną i jasną przestrzeń. Dzięki zastosowaniu lekkiego w wyrazie wyposażenia kuchni aranżacja mieszkania nie została przytłoczona i przyćmiona strefą kuchenną, a cała uwaga koncentruje się na strefie wypoczynkowej, gdzie główną atrakcję stanowi fototapeta z parą tańczącą ogniste tango, co odzwierciedla pasję właściciela mieszkania.

ZOBACZ: Nowoczesne mieszkanie w Wilanowie

Dynamiczna, rzeźbiarska forma krzeseł w części jadalni została dopełniona i skontrastowana z grometrycznym oświetlniem nad stołem. Wspólny mianownik w postaci głębokiej czerni idealnie spaja ten duet.

W sypialni drewniane łóżko stanowi świetny detal sam w sobie. Piękno naturalnego rysunku drewna wydobywa się na pierwszy plan dzięki spokojnej, minimalistycznej aranżacji mieszkania.

Łazienka urządzona w szarościach stanowi kropkę nad i całej aranżacji. Stonowany, zrównoważony wystrój nadaje wnętrzu mieszkania ponadczasowego szyku i z pewnością pozostanie na czasie przez długie lata.

Zobacz wizytówkę

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!