Nowe umywalki ze stali emaliowanej

Nowe umywalki ze stali emaliowanej

Na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie swoją premierę miały umywalki wykonane ze stali emaliowanej Kaldewei. Firma rozszerzyła ofertę o urządzenia sanitarne wzorniczo dopasowane do wanien, które  cieszą się uznaniem wśród klientów.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Łazienki i uroda

Stal emaliowana jest jednym z najpopularniejszych materiałów na rynku sanitarnym, a wszystko to dzięki doskonałej jakości, trwałości, wyjątkowemu designowi. Emalia jest łatwa w pielęgnacji i pozwala zachować higieniczną czystość na dłużej.

 ,,Dzięki poszerzeniu naszej oferty o modele umywalek możemy wykorzystać wyjątkowe właściwości stali emaliowanej Kaldewei takie jak: stabilność, wytrzymałość, higieniczna czystość oraz łatwa pielęgnacja, nie tylko przy produkcji wanien, powierzchni prysznicowych czy brodzików. To nie jest jedynie kolejny etap w rozwoju firmy, lecz także nasza odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, wiodących architektów, deweloperów oraz inwestorów.” – wyjaśnia Franz Kaldewei.

 CZYTAJ RÓWNIEŻ: Apartament w Poznaniu w dawnych koszarach

Najpopularniejsze linie produktowe Puro, Centro i Cono wzbogacone zostały o wzorniczo dopasowane modele umywalek ze stali emaliowanej. Każda z nowych umywalek nawiązuje designem do odpowiadającego jej modelu wanny lub powierzchni prysznicowej. Tak dobrany zestaw daje architektom możliwość zaprojektowania spójnej, nowoczesnej przestrzeni łazienkowej. Przykładem może być połączenie zestawu składającego się z dwuosobowej wanny Conoduo lub powierzchni prysznicowej z umywalką Cono.

Designer Arik Levy wzbogacił ofertę Premium o nowy model wanny oraz pierwsze umywalki w kolekcji Meisterstück. Innowacyjny styl projektu łączy surowe geometryczne formy z płynnymi łagodnymi konturami.

Kolejna kolekcja, Silenio należąca do segmentu Ambiente powstała przy współpracy z projektantką Anke Salomon, która przywiązuje szczególną wagę do uzyskania harmonijnej formy oraz łagodnie przebiegających linii. Dlatego też wanny oraz umywalki z tej serii są do siebie doskonale dopasowane wzorniczo. Boczne krawędzie modelu Silenio tworzą delikatnie wyprofilowaną nieckę opadając w stronę wnętrza umywalki. Natomiast tylna, nachylona pod dużym kątem, szeroka krawędź umywalki zapewnia użytkownikom maksymalny komfort.

Wszystkie umywalki mogą być nie tylko instalowane samodzielnie jako modele ścienne, ale także w zestawie z szafkami łazienkowymi lub jako elementy większej zabudowy. Takie rozwiązanie umożliwiają kąty proste oraz łagodnie wyprofilowane krawędzie.

Umywalki dostępne są w czterech rozmiarach z możliwością różnych opcji montażu: ścienny, podblatowy, nablatowy lub mogą występować jako wolnostojące.

Lśniąca, gładka powierzchnia stali emaliowanej nie tylko wygląda bardzo elegancko, ale jest również wytrzymała i łatwa w pielęgnacji. Właściwości te są szczególnie ważne zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w przestrzeniach prywatnych.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!