Wystawiajmy się! - drugi nabór

Wystawiajmy się! - drugi nabór

Po raz drugi już Instytut Adama Mickiewicza ogłasza nabór dla polskich projektantów, którzy chcą zaprezentować swoje prace na największych międzynarodowych targach i wystawach na świecie. Zgłoszenia można przesyłać do 6 marca 2015 roku.

Program Wystawiajmy się! powstał w 2014 roku, z inicjatywy Instytutu Adama Mickiewicza. Projekt skierowany jest do designerów, którzy chcą zaprezentować swoje prace na największych międzynarodowych targach i wystawach na świecie. Udział w programie to okazja, by ubiegać się o wsparcie prezentacji prac podczas najważniejszych wydarzeń w branży designu. 

Jak się zgłosić?

Do programu mogą zgłaszać się zarówno doświadczeni projektanci, jak i początkujący, osoby indywidualne oraz grupy projektowe. Projektanci mogą się ubiegać o wsparcie prezentacji na zagranicznych targach, festiwalach i biennale designu, a także w wystawach zbiorowych i indywidualnych organizowanych przez polskich lub zagranicznych kuratorów w muzeach i galeriach zagranicą.

Czytaj też: Top Design 2015 - lista zwycięzców

Finansowe wsparcie Instytutu obejmie m.in. wynajem przestrzeni wystawienniczej, transport obiektów na wystawę, druki materiałów promocyjnych, a także koszty podróży i noclegi. Od zgłaszających wymagany jest natomiast wkład finansowy w wysokości min. 20% całości kosztów zawartych w kosztorysie wstępnym.

Nadesłane aplikacje będą poddane merytorycznej ocenie przez zespół projektu Polska Design Instytutu Adama Mickiewicza oraz ekspertkę zewnętrzną, Agnieszkę Jacobson-Cielecką, która jest m.in. niezależną kuratorką wystaw designu, dyrektorką programowa School of Form w Poznaniu i członkinią Rady Programowej festiwalu Łódź Design.

Procedura zgłoszenia jest prosta: należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wstępny kosztorys na stronie internetowej www.iam.pl i wysłać je na adres: [email protected] do dnia 6 marca 2015 rokuWyniki naboru zostaną ogłoszone do 13 marca 2015 roku na stronie www.iam.pl.

Więcej: www.iam.pl 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!