Jak ożywić wnętrze kuchni?

Jak ożywić wnętrze kuchni?

Efekt końcowy aranżacji wnętrza zależy od wielu czynników. Dotyczy to również wnętrz kuchennych, w których liczy się funkcjonalność, czyli niemal każdy detal, dodatek i akcesorium. Poza praktycznością ważne są również walory estetyczne.

Dopełnieniem aranżacji kuchni mogą być dodatki będące oryginalnymi akcentami kolorystycznymi. Przykładem takiego detalu może być bateria zlewozmywakowa, utrzymana w soczystych barwach. Wygięta w kształt litery "U", równie dobrze wkomponuje się we wnętrze nowoczesne i minimalistyczne, jak i rustykalne i klasyczne.

Czytaj też: Jak urządzić nowoczesną kuchnię?

Kolorowe baterie otwierają nowe możliwości w tworzeniu kuchennej przestrzeni oraz w doborze różnych elementów wyposażenia i wykończenia wnętrza. Dostępne barwy: klasyczna biel, ognista czerwień, soczysta zieleń, egzotyczny oranż i bananowy żółty pozwolą na harmonijne dostosowanie danego modelu do kolorystyki pomieszczenia oraz na barwne kontrasty. Wybrany odcień może łatwo korespondować z pozostałymi elementami wykończeniowymi - z płytkami, fugami, frontami szafek i dodatkami.

Czytaj też: Aranżacja kuchni - jak dopasować wystrój do indywidualnych potrzeb?

Poza atrakcyjnymi opcjami kolorystycznymi, baterie mają również praktyczną stronę - ich kształt jest odpowiedzią na akturalne trendy we wzornictwie oraz garancją wygody i praktyczności. 

Źródło: Deante

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!