Minimalistyczne biuro z klasą

Minimalistyczne biuro z klasą

Projekt biura o powierzchni 100 metrów kwadratowych w Nowej Wsi został wykonany przez pracownię TIKA Architektura Wnętrz i Krajobrazu. Aranżacja przestrzeni jest bardzo oszczędna, ale dzięki temu niezwykle estetyczna i gustowna.

aranżacja biura
aranżacja biura
aranżacja biura

Biel i jasne drewno, które są podstawą aranżacji tworzą idealny klimat do pracy. Nowoczesne wyposażenie podnosi prestiż miejsca. Meble mają proste formy, co nie rozprasza uwagi i tworzy subtelne tło. Zamiast pełnych ścian działowych zostały użyte tafle szkła, co nadaje wnętrzu lekkości, przestronności oraz wprowadza wielkomiejski charakter. 

Czytaj też: Wnętrze biura w dawnym magazynie

aranżacja biura
aranżacja biura
aranżacja biura

Ożywczym akcentem są poduszki znajdujące się gdzieniegdzie na kanapach. Wnoszą one do wnętrz biura domową, przytulną atmosferę, która uprzyjemnia czas spędzony w pracy. 

Wypukłe, geometryczne panele na ścianach tworzą bardzo ciekawą, ale stonowaną dekorację, która tworzy interesującą strukturę. Ta ozdoba subtelnie podkreśla geometrię form mebli i detali.

Czytaj też: SITAG Wave - czwarta ikona SITAG

aranżacja biura
aranżacja biura
aranżacja biura

Łazienka zachowuje minimalistyczny, nowoczesny styl. Drewniane podłogi idealnie dopełniają szarość na ścianach, a proste akcesoria wtapiają się w aranżację.

Czytaj też: Wnętrze biura Grupy AdWeb

Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, wyposażenia i połączeń kolorystycznych, projektanci wykreowali klimat pełen profesjonalizmu, który tworzy idealne miejsce do pracy.

Zdjęcia: TIKA Architektura Wnętrz i Krajobrazu

aranżacja łazienki

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!