Minimalistyczna aranżacja mieszkania w Warszawie

Minimalistyczna aranżacja mieszkania w Warszawie

Mieszkanie w Warszawie o powierzchni 40 mkw zostało zaprojektowane przez pracownię projektowania wnętrz The Vibe. Mimo, że bazę wnętrza i jego wystrój tworzą proste, stonowane kolory i materiały, aranżacja ujmuje niebanalnymi detalami i zestawieniami.

minimalistyczne mieszkanie

We wnętrzach dominuje biel i czerń. Klasyczne, zawsze udane połączenie zostało dopełnione naturalnym drewnem, którego struktura i rysunek stanowi wspaniałą dekorację. Widać to szczególnie w sypialni, gdzie drewniana konstrukcja i zagłówek łóżka na tle grafitowej ściany wybijają się na pierwszy plan, dzięki wyrazistym słojom drewna.

Czytaj też: Nowoczesna kawalerka w kropki

aranżacja sypialni
aranżacja sypialni
ramki do zdjęć

Łazienka jest prawdziwym zaskoczeniem. Utrzymana w stylistyce korespondującej z resztą aranżacji mieszkania, wita nas niesamowitą grafiką nad wanną. Tapeta została umieszczona za szklaną taflą, by nie uległa zniszczeniu. W łazience dominuje ciemna szarość, co w połączeniu z grafiką nad wanną tworzy fascynującą atmosferę. Jasne drewno blatu podumywalkowego ociepla wnętrze.

Czytaj też: Nowoczesne i przytulne mieszkanie w Moskwie

aranżacja łazienki
aranżacja łazienki
aranżacja łazienki
aranżacja łazienki

Część dzienną stanowi połączenie otwartej kuchni, jadalni i salonu. Miękkie pufy i kanapa wprowadzają przytulny klimat, a duża, nieco industrialna lampa nad jadalnianym stołem ciekawie kontrastuje się z lekkością i ciepłem wnętrza.  Motywujące hasło „The future starts today” złożone z czerwonych liter inspiruje i wprowadza pozytywny klimat do wnętrza.

minimalistyczne mieszkanie
napis na ścianie

Zdjęcia: The Vibe
Zobacz wizytówkę biura

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!