Nowa kolekcja Tomasza Augustyniaka

Nowa kolekcja Tomasza Augustyniaka

Laureat wielu nagród i współpracownik największych polskich marek meblarskich - Tomasz Augustyniak - po raz kolejny zachwyca, tym razem w nowej kolekcji mebli Kanu. Należące do serii krzesła i fotele, przeznaczone są do stref relaksu w przestrzeniach biurowych, publicznych i mieszkalnych.

Logiczna i ponadczasowa całość

W KANU konstrukcja i ergonomia przenikają się wzajemnie, jedno wynika z drugiego - mówi projektant Tomasz Augustyniak. W kolekcji, projektant wykorzystał wizualną plastyczność sklejki giętej, dzięki czemu możliwe było podkreślenie owalnych kształtów i delikatnych linii foteli. Projekt odwołuje się do najlepszych tradycji polskiego wzornictwa, czemu zawdzięcza swoją klasyczność i ponadczasowość.

Czytaj też: Beton architektoniczny we wnętrzu

Mnogość wariantów

Kanu to kolekcja, którą można całkowicie personalizować. W ofercie dostępnych jest wiele wariantów projektowych foteli i stolików, co zapewnia użytkownikowi komfort szerokiego wyboru przy dopasowywaniu poszczególnych elementów do urządzanego wnętrza. Fotel Kanu występuje w trzech opcjach - każda zależy od stopnia zabudowania siedziska.

Odwołanie do najbardziej znanych i klasycznych wzorów na świecie widać również w kolorystyce, w jakiej występuje kolekcja. Fotele Kanu dostępne są również w wersji lakierowanej w całości.

Czytaj też: Fotel biurowy WOODI - piąta ikona SITAG

Tomasz Augustyniak

Tomasz Augustyniak już po raz trzeci współpracuje z marką Marbet Style. Wcześniejsza kolekcja mebli - Fin - została wyróżniona wieloma nagrodami, m.in. Top Design Award 2014, a także Śląska Rzecz. Tomasz Augustyniak zaprojektował również kolekcję Neon, uhonorowaną tytułem Must Have.

Źródło: Marbet Style

Zobacz książki na ten temat - do kupienia w naszej księgarni!

Język Rzeczy  Century of Modern Design   Modern Furniture

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!