Prime Time 2014 - wystawa

Prime Time 2014 - wystawa

Już niebawem w Centralnym Muzeum Włókiennictwa odbędzie się wystawa najlepszych dyplomów Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Zostanie zaprezentowanych 35 dyplomów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych z czterech wydziałów Akademii: Wydziału Grafiki i Malarstwa, Tkaniny i Ubioru, Wzornictwa i Architektury Wnętrz oraz Sztuk Wizualnych.

Podstawą kształcenia na każdym z wydziałów jest ogólne przygotowanie artystyczne z takimi przedmiotami, jak malarstwo, rysunek, rzeźba, kompozycja, grafika warsztatowa, fotografika czy techniki multimedialne. Mogą się one także stać tematami dyplomowymi, bądź służyć kształceniu osobowości artystycznej w specjalizacjach dyplomowych dotyczących designu, architektury wnętrz, grafiki użytkowej: projektowaniu plakatów, druków, wydawnictw, gobelinów, dywanów, druków na tkaninie, odzieży, biżuterii, obuwia oraz innych form przemysłowych.

Czytaj też: Aleksander Kuczma: progenitura

Nazwa „Prime time” podkreśla najlepszy czas, w jakim znajdują się autorzy dyplomów - opuszczają mury Akedemii, ich głowy są pełne pomysłów i rozpoczynają przygodę na ścieżce kariery zawodowej. Ekspozycja jest formą promowania absolwentów poprzez stworzenie im szansy bezpośredniego kontaktu z przyszłym pracodawcą oraz mediami.

Organizatorzy:
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi,
Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Wyniki konkursu na: www.asp.lodz.pl

Wystawa czynna od 23 stycznia do 22 marca 2015 roku w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.

Więcej: www.muzeumwlokiennictwa.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!