Wykład - tkanina w projektowaniu

Wykład - tkanina w projektowaniu

Już 5 lutego w Concordia Design odbędzie się wykład Małgorzaty Bernady - kuratorki Festiwalu Tkanin. Podczas spotkania mowa będzie o różnych apektach użycia tkaniny w projektowaniu.

Nowy rok to w Concordii Design dwa nowe cykle - Festiwal Tkanin in Progress oraz Design Open. Oba spotykają się w wykładzie dotyczącym designu i roli, jaką odgrywa w nim tkanina. Cykle te mają przybliżyć uczestnikom, czym tak na prawdę jest design, jakie jest jego znaczenie i zadania. Spotkania będą miały formę godzinnego wykładu i półgodzinnej dyskusji.

5 lutego odbędzie się wykład Małgorzaty Bernady, kolejne poprowadzą m.in. architektka Jola Starzak, a po targach designu w Mediolanie przegląd trendów zrobi Ewa Voelkel Krokowicz. 

Czytaj też: Warsztaty - Konkurowanie poprzez wzornictwo i narzędzia design thinking

Małgorzata Bernady - z wykształcenia historyk sztuki, od lat zajmuje się wnętrzarstwem i stylizacjami. Tkanina to jej żywioł, a wszystkie konteksty jej użycia zna "od podszewki". Bywa łącznikiem na linii producent mebli - projektant - producent tkanin, dlatego tak dobrze rozumie wszystkie zależności, potrzeby i możliwości środowiska. Analizuje trendy tekstylne i w kwestii tkanin doradza takim firmom jak Mable VOX, NOTI, ARIS, ISTE i innym. 
Kuratorka I Festiwalu Tkanin w Concordia Design, obecnie pracuje nad druga edycją, która odbędzie się jesienią 2015 roku.

Więcej: concordiadesign.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!