Spotkanie architektów wnętrz - 15.01.2015

Spotkanie architektów wnętrz - 15.01.2015

Już 15 stycznia o godzinie 12:00 w Gliwicach odbędzie się spotkanie producentów mebli, oświetlenia i elementów wyposażenia domów z architektami wnętrz.

W restauracji B-Man, znajdującej się na terenie tego największego parku handlowego na Śląsku, architekci wnętrz będą mogli się spotkać z doradcami z różnorodnych sklepów, aby nie tylko poznać ich ofertę, ale także dowiedzieć się o możliwościach i potencjale współpracy. W programie lunchu eksperckiego zaplanowano spotkania z producentami mebli, także tych realizowanych na wymiar, specjalistami od oświetlenia, czy układania podłóg.

Czytaj też: Konkurs dla projektantów i architektów wnętrz

Spotkanie ma być dla naszych gości okazją do nawiązania kontaktów biznesowych w nieco luźniejszej lunchowej atmosferze – mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – To także okazja do poznania i wymiany doświadczeń razem ze specjalistami takich marek jak Bel-Pol, studio oświetlenia Almira, czy producentów mebli spod brandu Kalwaria-Dobrodzień. Tym działaniem chcemy nie tylko budować relacje między naszymi najemcami a specjalistami z rynku architektonicznego, ale także pokazać możliwości kooperacji przy projektach tworzonych z myślą o dedykowanych realizacjach tworzonych dla klientów, decydujących się na współpracę z ekspertami.

Od stycznia w Europie Centralnej ruszą także weekendowe porady architekta.

Podczas lunchu eksperckiego zaprezentują się m.in. Jula, Jysk, meble Vinotti, AMT Meble, Tescoma, Weltom, Aler Meble oraz Saturn.

Zgłoszenia dla architektów zainteresowanych udziałem w lunchu odbywają się do 6 stycznia mailowo pod adresem [email protected] bądź telefonicznie 031 778 50 10. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: EC Property Management

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!