Jak urządzić dziecięcy pokój na zimę?

Jak urządzić dziecięcy pokój na zimę?

Projekty wnętrz często inspirowane są zmieniającą się za oknem aurą, naturą oraz porami roku. Zimę lubią zwłaszcza maluchy, szczególnie jeśli pada śnieg. Jak urządzić pokój dziecka na ten czas?

Zimą dzieci sporą część czasu spędzają w swoich pokojach. Jednocześnie, w szkołach wykonują różnego rodzaju ozdoby, w tym również świąteczne - są one świetnym elementem do udekorowania ich sypialni! Projekty wnętrz często uwzględaniają dekoracje własnej roboty, a te wykonane przez dzieci mają swój szczególny urok. Śnieżynki, mikołaje, bałwanki i pajacyki mogą z powodzeniem przyozdobić okna, ściany, parapety i żyrandole. Dzieciom z pewnością sprawi to radość, a rodzicom pozwoli odkryć zimę na nowo i zobaczyć ją oczami swoich pociech. Pomysłów jest cała masa, a dzieci to niekończąca się inspiracja. 

Dekoracje to jednak tylko dodatek. Solidną bazą przytulnego zimowego pokoiku są meble i ocieplające akcesoria. Zimową porą łóżko to najlepszy przyjaciel Waszego dziecka. Zaopatrzcie je w grubą kołdrę i ciepłe, miłe w dotyku koce, które ogrzeją zmarznięte stópki i ręce. Przy wyborze narzut i poduszek starajcie się trzymać motywów zimowych. Jeśli myślicie o nowej inwestycji - niech nią będą poduchy – mogą być wszędzie: na parapecie, podłodze czy krzesłach. Nadadzą przestrzeni ciepły i kameralny charakter.

Z przytulnością i swojskością kojarzy się również drewno. W ofercie marki Pinio znajdziecie kolekcje produkowane z drewna pochodzącego z polskich lasów. Cechują je ekologiczność, naturalność, niepowtarzalny design, ujmujący urok oraz bezpieczeństwo użytkowania. Bogactwo faktur, barw i rozwiązań stanowi niekończące się źródło pomysłów. Czysta, prosta i nowoczesna forma mebli nada pokojowi klasę i będzie idealną bazą, na zabawę z dodatkami.

Wizyta Mikołaja już niebawem, dlatego czym prędzej zabierzcie się ze swoimi milusińskimi do pisania listów. Warto, aby trafiły nie tylko do Mikołaja, ale i do wszystkich Waszych bliskich. Przecież, nie tylko my rodzice bawimy się w Świętego Mikołaja, w tę rolę również uwielbiają się przemieniać wszystkie babcie, ciocie i wujkowie... Na pewno i w tym roku nie zapomną o swoich ukochanych wnukach. Tylko co zrobić z tymi wszystkimi podarunkami? Z pomocą przychodzi skrzynia Pinio, która pomieści wszystkie skarby, jednocześnie pełniąc funkcję stolika. Funkcjonalność, to cecha, o której powinien pamiętać każdy rodzic. Wyjątkowe skrzynie, które oferuje Pinio, same w sobie mogą być prezentem. Warto rozważyć zakup całej kolekcji i wyposażyć pokoik naszych pociech w piękne mebelki marki Pinio. Wszystko to po to, aby pokój stał się przytulnym azylem i dobrą alternatywą, kiedy wieczory staną się zbyt zimne by spędzać je spacerując w śniegu.  

Źródło: Pinio

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!