Wzory 6/12 - Warszawskie Targi Designu

Wzory 6/12 - Warszawskie Targi Designu

"Odkrywanie porządku w lodowych kwiatach, które mróz tworzy na szybie,
w heksagonalnym plastrze miodu, czy architekturze róży dostarcza nam przyjemności, która dowodzi, jak absorbujące dla ludzkiego umysłu jest to co nazywamy wzorem." 

~Victor Papanek, Dizajn dla realnego świata

WZORY 6/12 to kolejna duża edycja Warszawskich Targów Designu. W wyjątkowej architektonicznie przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich zostanie zaprezentowane szerokie spektrum młodego, polskiego wzornictwa. Wystawcy z całej Polski pokażą swoje dzieła - meble, ceramikę, oświetlenie, tkaniny dekoracyjne -  wszystko co niezbędne, aby pięknie
i wygodnie mieszkać.

Dzięki publikacji LOOKBOOK WZORY 6/12 już teraz można zapoznać się z najciekawszymi projektantami nadchodzącej edycji. Lookbook mozna pobrac ze strony www.wzorytargi.pl

Organizatorzy pamiętają także o najmłodszych miłośnikach pięknych przedmiotów. Specjalnie dla nich przygotują strefę dziecięcą, w której mnóstwo warsztatowej zabawy zapewni Akcja Prze-twórz i Dekoeko oraz Fundacja MEDERI zajmująca się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie. Mikołajkowe prezenty ufunduje firma Pipistrello. 

Dla nieco większych gości również nie zabraknie atrakcji. Miastopomoc – organizacja zajmująca się projektowaniem usług - odsłoni kulisy swojego warsztatu. Goście Wzorów będą mogli zastosować zdobytą wiedzę w praktyce; wyrazić swoją opinię o targach, a także przyczynić się do tego że Wzory będą realizować jeszcze szerzej potrzeby i oczekiwania odwiedzających.

Mikołajkowa edycja targów będzie świetną okazją do kupienia niepowtarzalnych prezentów. Bardzo często projektanci proponują pojedyncze egzemplarze, stworzone w  limitowanych seriach. Warto wspierać młody polski design, drobnych rzemieślników i lokalny rynek, wybierając zamiast zakupów w sieciowych sklepach produkty ręcznie wytworzone, unikalne i świetnie zaprojektowane. Często pozytywnie zaskakują one nie tylko poziomem wykonania i jakością, ale również ceną.  Zachęcamy, by przekonać się o tym osobiście!

Sponsorzy:                                         Partnerzy:

Interdoor.pl                                      Wyższa Szkoła Zarządzania i Ekologii w Warszawie
Cydr Lubelski                                   Payleven
Pipistrello                                          Propaganda
                                                            Tołpa

 

WZORY 6/12

6 grudnia 2014
godziny 10-21
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich
ul Bracka 25 Warszawa
wstęp wolny

więcej informacji:

www.wzorytargi.pl

Wortal Sztuka-wnetrza.pl jest partonem medialnym wydarzenia

Lookbook wzory 6_12.pdf - Lookbook Wzory 6/12 (1375.64 kB)

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!