Bądź strategiem we własnym domu – zostań dekoratorem wnętrz

Bądź strategiem we własnym domu – zostań dekoratorem wnętrz

Aranżacja wnętrz przypomina grę – jest ekscytująca, wymaga przemyślanych ruchów, a czasami skłonności do odrobiny ryzyka. Zagrasz?

Lubisz gry strategiczne, a podejmowanie decyzji to dla Ciebie wyzwanie i ogromna dawka ekscytacji? Na pewno zainteresuje Cię fakt, iż zdolności stratega możesz nabyć również we własnym domu. Dobierając odpowiednie dodatki oraz łącząc kolory, stajesz się taktykiem doskonałym.

Gra w kolory

Każdy gracz wie, jak ważne są kolory. To dzięki nim rozróżnia się członków tej samej drużyny, rozpoznaje bonusy i nagrody oraz określa stan „życia” postaci. W urządzaniu domu lub mieszkania działa to podobnie. Musisz rozpoznać kolory grające w Twoim zespole, czyli pasujące do siebie rzeczy, które będą znajdować się w pomieszczeniu. Jak odpowiednio je dobrać? Przede wszystkim nie przesadzić. Grając w grę, nie naciskasz wszystkich możliwych przycisków, żeby sprawdzić, co się stanie, ponieważ na dłuższą metę nie przynosi to dobrych efektów. Podobne zasady obowiązują przy dobieraniu barw, które zagoszczą w Twoim wnętrzu. Dobrze jest zdecydować się na jeden lub dwa dominujące motywy kolorystyczne – wtedy łatwiej będzie skompletować dodatki. Owszem, można pokusić się o eksperymenty. Przełamanie spokojnej szarości odważnym fioletem (np. w postaci poduszek czy też rolet), ożywi on pokój i nada mu niepowtarzalnego klimatu. Kolorowa misja zakończona? Wspaniale. Czas przejść na następny poziom.

Według wzoru

Wzory są równie ważne jak barwy. Dokładnie tak jak w grze, możesz zdecydować się na wybór bezpiecznej opcji lub zaryzykować – wszystko zależy od Twojego temperamentu. Ci, którzy preferują nieco rozważniejszą strategię, polubią prostotę, gładkie tkaniny i klasyczny styl. Ma to dużo zalet – do tak urządzonego pomieszczenia łatwo wprowadzić nowy dodatek – jest spora szansa, że dobrze skomponuje się z całością. Nie oznacza to jednak, że odważne wzory zupełnie się nie sprawdzają, wręcz przeciwnie. Odpowiednio dobrane do stylistyki pomieszczenia, potrafią przemienić nudny pokój w fantastyczne królestwo.

Strategia krok po kroku z wirtualnym projektantem Lotari

Pozwoli Ci on na realizację precyzyjnej strategii aranżacji Twojego wnętrza. Nie odchodząc od komputera, wybierasz dla siebie idealne rolety. Wystarczy kilka kliknięć. Kolor, wzór, wielkość, typ rolety… musisz się dobrze zastanowić, ale przecież najważniejsze jest to, że wszystkie decyzje podejmowane są przez Ciebie. Kiedy już wybierzesz odpowiedni zestaw produktów, czas na wybór wnętrzarskich inspiracji, wzorów lub nadruków. Znajdziesz je wszystkie w jedym miejscu z Dec’n’roll Lotari. Piękne zdjęcia stylowo zaprojektowanych przestrzeni w innych miejscach na stronie, mogą Cię zainspirować i podpowiedzieć, jakie dobrać dodatki, aby wnętrze było niebanalne, a strategia skuteczna.

Nie trać czasu i wejdź do tej fascynującej gry!

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!