Gorąca kąpiel w chłodne dni

Gorąca kąpiel w chłodne dni

Deszczowe jesienne dni to najlepszy czas na długie odprężające kąpiele

Za oknem zimno, deszczowo i ponuro – to znak, że znowu przyszła jesień. Jednak niskie temperatury i deszcz to nie powód do zmartwienia i złego humoru. Przeciwnie – w pochmurny dzień mamy wreszcie więcej czasu na relaks i odprężenie. Warto chociaż na chwilę zapomnieć o problemach i podarować sobie odrobinę luksusu podczas odprężającej kąpieli w jednej z wanien Kaldewei. Ekskluzywne wyposażenie oraz innowacyjne rozwiązania techniczne sprawią, że kąpiel stanie się wyjątkowym przeżyciem.

Kaldewei Sound Wave – poczuj ulubioną muzykę wszystkimi zmysłami
Udowodniono, że kąpiel przy dźwiękach muzyki ma wyjątkowe działanie relaksacyjne i odprężające. Wprowadzenie na rynek pierwszego wannowego systemu audio Sound Wave jest kolejnym ważnym wydarzeniem w rozwoju firmy Kaldewei. Wanna pełni w tym systemie rolę rezonatora i generuje wysokiej jakości dźwięk. System posiada odbiornik, który może odtwarzać pliki audio ze smartfona, komputera, tabletu oraz innych urządzeń posiadających funkcję Bluetooth. Rozkoszując się odprężającą kąpielą w zaciszu własnej łazienki, dzięki Kaldewei Sound Wave można słuchać nie tylko doskonałej jakości muzyki, lecz również odbierać dźwięki całą powierzchnią ciała. Delikatne drgania wody oddziałują na nasze zmysły i powodują, że kąpiel staje się nowym, niezapomnianym przeżyciem.

Czytaj także: Nowy trend w planowaniu nowoczesnej przestrzeni łazienkowej

Zanurz się w morzu światła i kolorów
Od wieków ludzie są świadomi pozytywnego oddziaływania światła i kolorów na organizm ludzki. Połączenie chromoterapii oraz fototerapii z kąpielą wodną daje efekt głębokiego odprężenia. Systemy podwodnego oświetlenia stosowane w wannach Kaldewei potwierdzają wysoki stopień technicznego zaawansowania oraz kompetencję niemieckiego producenta. Podwodne reflektory montowane są na przykład w obudowie dysz masujących systemu hydromasażu Vivo Turbo. Aby wzmocnić pozytywne działanie relaksującej kąpieli, obsługa wszystkich funkcji odbywa się za pomocą klawiatury na rancie wanny. Dla osób, które chcą mieć więcej niż jeden kolor światła, dostępna jest funkcja sekwencyjnej, automatycznej zmiany kolorystyki oświetlenia w czasie trwania kąpieli. Wystarczy poprzez dotknięcie odpowiedniego symbolu, aby uruchomić wybraną funkcję i możemy cieszyć się niezwykłą, magiczną grą kolorów, świateł i cieni.

Relaks i głębokie odprężenie dzięki poduszkom wielofunkcyjnym oraz relaksacyjnemu przykryciu wanny
Poduszki wielofunkcyjne Kaldewei zwiększają komfort na trzy różne sposoby: jako podparcie nóg, zapobiegają mimowolnemu zsuwaniu się ciała podczas kąpieli, jako zagłówek zapewniają wygodne podparcie dla głowy i karku, a jako podłokietnik na rancie wanny dają ramionom wygodne podparcie. Poduszki wielofunkcyjne Kaldewei mocowane są do ścian oraz dna wanny za pomocą przyssawek. Aby odbyć pełny cykl relaksacyjny po długiej, ciepłej kąpieli można jeszcze odpocząć i odprężyć się na leżance. Funkcję leżanki spełnia 6-elementowe przykrycie wanny, które należy rozłożyć na wannie i zamocować do jej narożników. Elementy przykrycia można wykorzystać również jako półkę na akcesoria podczas kąpieli lub wygodne siedzisko. Przykrycie wanny jest dostępne dla wybranych wanien Kaldewei w kolorach: beżowym, carmin, czekoladowym i antracycie.

Czytaj także: Jak wybrać powierzchnię prysznicową lub brodzik do łazienki?

Dzięki funkcjonalnym elementom wyposażenia oraz inteligentnym rozwiązaniom systemowym, Kaldewei oferuje klientom bogate spektrum możliwości pozwalające dostosować wybrany model wanny do ich indywidualnych upodobań oraz preferencji. Dzięki firmie Kaldewei odprężająca kąpiel staje się idealnym lekarstwem na jesienną depresję.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!