Dzień druku 3D - 6.09.2014

Dzień druku 3D - 6.09.2014

Czy wiecie, że za pomocą drukarki 3D można wydrukować wełnianego misia albo w pełni działające pistolet? Czy słyszeliście o ubraniach, które powstały dzięki drukarkom 3D
A może interesuje Was zastosowanie druku 3D w medycynie? Możliwość drukowania implantów zębów, protez czy ażurowych modeli gipsu? 
Czy wiecie, że można drukować naczynia krwionośne i tkanki? Ale to nie wszystko – przyszedł czas na drukowanie całych osiedli domów jednorodzinnych!
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o możliwościach druku 3D, zobaczyć dziesiątki nowoczesnych drukarek, porozmawiać z ekspertami będziecie mieli ku temu świetną okazję! 

Już 6 września w Institute of Design Kielce odbędzie się czwarta edycja Dni Druku 3D — najważniejsze tego typu wydarzenie nie tylko w Polsce, ale i w tej części Europy. Podobnie jak podczas poprzednich spotkań na jeden dzień do Kielc przyjadą konstruktorzy oraz dystrybutorzy drukarek 3D z całej Polski. Po raz pierwszy w czasie imprezy duży nacisk zostanie położony na wydruki i dalszą obróbkę.
Coraz więcej osób ma pomysł na wykorzystanie technologii druku 3D w pracy lub w domu, a jednocześnie chętnie zleciłaby wydruk specjaliście. Jest to niepowtarzalna okazja zobaczyć praktycznie wszystko co oferuje w tej chwili ta technologia. 

Podobnie jak podczas poprzednich edycji wstęp jest bezpłatny.
Strona organizatora wydarzenia: FabLab Kielce Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne

Więcej: www.idkielce.pl , www.dnidruku3d.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!