Gdyńskie Mieszkanie Czynszowe - do 21.08.2014

Gdyńskie Mieszkanie Czynszowe - do 21.08.2014

Dwa lata temu były pomysłowe kawalerki, rok temu – tworzone z rozmachem apartamenty, a tym razem przyszedł czas na nowoczesne i funkcjonalne mieszkania czynszowe.

Organizator Konkursu
Organizatorem Konkursu jest Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP 5862231214, REGON 220737397, KRS 0000323812, zwana dalej „ARG”.

Cel Konkursu
Celem Konkursu jest promocja pomorskiego oraz polskiego sektora przemysłów kreatywnych, w tym w szczególności pracowni architektonicznych oraz projektantów wnętrz, nawiązujących w swojej pracy twórczej do historycznego wzornictwa z okresu I połowy XX w., w tym inspirujących się realizacjami z okresu rozwoju gdyńskiego modernizmu.

Uczestnicy Konkursu
Konkurs jest kierowany do architektów, projektantów wnętrz, firm i spółek projektowych, a także studentów uczelni i szkół wyższych kształcących projektantów i architektów wnętrz:
a) "projektanci – autorzy indywidualni" – prace mogą zostać przesyłane przez osoby indywidualne, w tym projektantów i architektów wnętrz, studentów kierunków architektury i projektowania wnętrz
b) "zespoły autorskie projektantów" – prace mogą być przesyłane także przez zespoły dwuosobowe lub trzyosobowe – współtworzące nadsyłany projekt konkursowy, nazywane współtwórcami dzieła
c) "spółki, firmy, studia projektowe" – prace mogą być nadsyłane pod szyldem pracowni, firm, spółek projektowych posiadających osobowość prawną
d) Dopuszcza się nadesłanie maksymalnie dwóch prac przez każdego uczestnika Konkursu – rozumianego według powyższych ppkt. – „projektanci – autorzy indywidualni”, „spółki, firmy”, „zespoły projektowe”

Zgłoszenie do Konkursu
Uczestnik zobowiązany jest wypełnić i złożyć kartę zgłoszeniową. Wzór karty zgłoszeniowej został zamieszczony na stronie www.arg.gdynia.pl – w zakładce do pobrania – http://arg.gdynia.pl/do_pobrania.html. Link do zakładki znajduje się również na stronie www.weekendarchitektury.pl. Deklarując chęć uczestnictwa w Konkursie Uczestnik jest zobowiązany dostarczyć kartę zgłoszeniową osobiście do siedziby Organizatora bądź przesłać jej skan na e-mail: [email protected] do dnia 08.08.2014 r. Karta musi zostać złożona w oryginale (nie w formie cyfrowej, chyba że uczestnik dysponuje podpisem elektronicznym) do dnia 21.08.2014 r.
Uczestnik ma obowiązek podpisania następującego oświadczenia umieszczonego w karcie zgłoszeniowej:

Oświadczam, że jestem właścicielem praw autorskich nadesłanych projektów przesłanych na konkurs „Gdyńskie Mieszkanie Czynszowe”, organizowany przez Agencję Rozwoju Gdyni sp. z o. o., że zgłoszony przeze mnie projekt nie narusza praw autorskich osób trzecich i wyrażam zgodę na ich wykorzystanie zgodnie z regulaminem konkursu „Gdyńskie Mieszkanie Czynszowe”.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 22 marca 1999 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r., nr 142, poz. 1593 z późn. zm.).

Identyfikacja prac – prace, projekty zgłoszone do Konkursu muszą być podpisane i opisane w sposób umożliwiający ich jednoznaczną identyfikację z pracownią lub projektantem.

Nagrody
Jury przyzna następujące nagrody:
- I miejsce: 750 zł, prenumerata roczna „M jak Mieszkanie” oraz zestaw pamiątek Gdyńskiego Szlaku Modernizmu
- II miejsce: rejs promem do Szwecji z Gdyni do Karlskrony dla dwóch osób, prenumerata roczna "M jak Mieszkanie" oraz zestaw pamiątek Gdyńskiego Szlaku Modernizmu,
- III miejsce: prenumerata roczna „M jak Mieszkanie” oraz zestaw pamiątek Gdyńskiego Szlaku Modernizmu

Jury może także przyznać wyróżnienia. Wyróżnieni otrzymają dyplom oraz pamiątki Szlaku Modernizmu Gdyni.

Prace nagrodzonych i wyróżnionych uczestników Konkursu zostaną opublikowane na stronach internetowych Organizatorów oraz wezmą udział w pokonkursowej wystawie w trakcie IV Weekendu Architektury.

Zwycięzcy Konkursu i wyróżnieni zostaną powiadomienie telefonicznie i mailowo. Lista zwycięzców i wyróżnionych zostanie ogłoszona na stronach internetowych Organizatorów.

Lista nagród może ulec zmianie, o czym Organizator poinformuje na swoich stronach internetowych.

Więcej: arg.gdynia.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!