Lawendowa instalacja w Hiszpanii

Lawendowa instalacja w Hiszpanii

Po raz kolejny barcelońska organizacja FAD ogłosiła zwycięzców w konkursie architektury i wnętrz - Premios FAD de Arquitectura e Interiorismo 2014. Wśród finalistów znalazła się interesująca instalacja z lawendą.

Hiszpańska organizacja FAD z siedzibą w Barcelonie ogłosiła finalistów 56. edycji nagród Premios FAD de Arquitectura e Interiorismo 2014. Jury wybrało 25 projektów w 4 kategoriach spośród 381 zaprezentowanych. Zwycięzców poznaliśmy w tym miesiącu, w prestiżowym centrum designu Disseny Hub Barcelona.

Jednym z ciekawszych projektów, który został zakwalifikowany do finału, jest instalacja autorstwa duetu Pau Sarquella Fàbregas i Carmen Torres González. Z okazji 'Girona Temps de Flors' - wystawy kwiatów w przestrzeni publicznej, architekci stworzyli wystawę połączoną z lawendy i zasłon dekoracyjnych KriskaDECOR.

W niezwykłym domu Casa Sambola z XVI wieku, udało się zestawić nowoczesne rozwiązanie wnętrzarskie z tradycją architektury katalońskiej. Wykorzystane w instalacji produkty to lekkie siatki architektoniczne i zasłony wykonane z dekoracyjnych łańcuszków aluminiowych, doskonałe do stosowania w dekoracji i architekturze wnętrz. Materiał oraz technologia produkcji pozwalają tworzyć fantazyjne wzory i rysunki na siatkach, co daje niepowtarzalny efekt wzorniczy.

Źródło: Decotarivos
Zdjęcia: Joan Guillamat

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!