Wyjście z energią na plus

Wyjście z energią na plus

Drzwi wejściowe to nie tylko efektywna ozdoba fasady, lecz przede wszystkim bariera przed warunkami atmosferycznymi i włamywaczami. Powinny łączyć właściwości izolacyjne i antywłamaniowe z atrakcyjnym wyglądem. Aluminiowe drzwi Schüco ADS 75.SI są niezawodne pod każdym względem, dzięki starannie przemyślanej konstrukcji i najwyższej jakości materiału.

Rozważając zakup drzwi wejściowych, należy zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd, choć jest on niezmiernie ważny, ale przede wszystkim na parametry techniczne, związane z trwałością, termoizolacyjnością, szczelnością na wodę opadową i izolacyjnością akustyczną. Przecież zamykając za sobą drzwi wejściowe chcemy odciąć się od hałasu, niekorzystnej pogody i czuć się bezpiecznie. Aluminiowe drzwi Schüco ADS 75.SI o zwiększonej głębokości zabudowy 75 mm wyróżnia doskonała izolacyjność cieplna, bezpieczeństwo i trwałość, a ponadto szerokie możliwości kształtowania komfortu użytkowania i designu. Odporne na korozję, warunki pogodowe i zwiększone obciążenia użytkowe drzwi wejściowe będą stanowić pewną ochronę oraz wizytówkę domu lub obiektu nawet przez kilkadziesiąt lat. 

Zamknij energię w domu

Drzwi wejściowe Schüco ADS 75.SI zapewniają komfort cieplny niezależnie od temperatur zewnętrznych. W chłodnych porach roku ciepło pozostaje wewnątrz domu, a latem w pomieszczeniach panuje przyjemny chłód. Nowoczesny, trójkomorowy system izolacji termicznej zastosowany w profilach skrzydeł i ościeżnic oraz zmodyfikowane przekładki termoizolacyjne w środkowej komorze profilu pozwoliły osiągnąć idealną ochronę przed zimnem na poziomie od Uf = 1,6 - 1,9 W/m2K. Całe drzwi, w zależności od zastosowanego wypełnienia, osiągają wartości UD od 1,1 do 1,3 W/m2K. Niski, termoizolowany próg w drzwiach Schüco ADS 75.SI szczelnie przylega do podłogi zapobiegając utracie ciepła oraz zapewnia niezawodną ochronę przed zacinającym deszczem i silnym wiatrem. Najwyższą ochronę cieplną, odpowiednią nawet do domów pasywnych gwarantują natomiast drzwi Schüco ADS 90 PL.SI o głębokości zabudowy 90 mm. Już przy ramie o współczynniku przenikania ciepła Uf =1,4 W/m2K, całe drzwi wraz z wypełnieniem mogą osiągać doskonałe parametry termoizolacyjności na poziomie UD poniżej 1,0 W/m2K oraz szczelności na przenikanie wody opadowej do 300 Pa!

Bezpieczeństwo i design na życzenie

W drzwiach Schüco ADS 75.SI solidny wygląd uzyskany dzięki precyzji wykonania idzie w parze z wysokim stopniem ochrony przed włamaniem aż do klasy WK3 włącznie. Odporne wkładki cylindryczne zostały zabezpieczone przed próbami wyrwania i przewiercenia. Wybór spośród zamków jedno-, trzy- i pięciopunktowych daje możliwość dopasowania optymalnego stopnia zabezpieczenia. Szeroka gama wypełnień oraz ciekawe kształty profili aluminiowych drzwi zewnętrznych Schüco ADS 75.SI pozwalają dowolnie komponować stylistykę wejścia. Dostępne są warianty z widoczną ramą i wypełnieniem skrzydła w postaci np. szyby lub z wypełnieniem nakładanym, pokrywającym skrzydło po jednej lub dwóch stronach. Tak wykonane drzwi mogą osiągać bardzo duże wymiary skrzydeł, aż do 1250x2500 mm w przypadku zastosowania wypełnień handlowo dostępnych (także z aplikacjami szklanymi) oraz do 1400x3000 mm w przypadku drzwi przeszklonych. Wersje z widoczną ramą skrzydła o stylowych konturach Residental Line lub Soft Line oddają klasyczną estetykę stolarki stosowanej w dawnych rezydencjach. Natomiast obustronnie nakładane wypełnienie sprawia, że aluminiowe drzwi Schüco ADS 75.SI wydają się szersze zyskując elegancki, modernistyczny charakter. Bogata gama kolorów, od anodowanych wykończeń powierzchni, powłok lakierniczych z palety RAL i metalizowanych, aż po efekty strukturalne, pozwala nadać drzwiom oczekiwany wygląd. Prestiż domu lub obiektu i komfort obsługi drzwi podnosi ponadto zastosowanie modułu video ze zdalnym panelem obsługowym, systemu zdalnego otwierania i zamykania czy też systemu kontroli dostępu z czytnikiem linii papilarnych, który pozwala zapomnieć o kluczach. Wyposażenie dodatkowe stanowi opcję i może być dowolnie konfigurowane w zależności od potrzeb.

Źródło:Schuco International Polska Sp. z o.o.

 

 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!