Międzynarodowy konkurs A-Awards - 19.09.2014

Międzynarodowy konkurs A-Awards - 19.09.2014

Przedsięwzięcie dedykowane jest dla architektów z całego świata, którzy mogą wziąć w nim udział zarówno indywidualnie jak też grupowo. Konkurs dotyczy koncepcji już zrealizowanych lub będących w trakcie realizacji.

A-AWARDS – NOWY, MIĘDZYNARODOWY KONKURS DLA ARCHITEKTÓW!

Firma Armstrong, producent wysokiej klasy, nowoczesnych sufitów podwieszanych, oraz największy w Europie architektoniczny serwis internetowy Archi-Europe ogłaszają konkurs dla architektów z całego świata. Architekci, do dzieła!A-Awards to otwarty, międzynarodowy konkurs na najlepszy, najbardziej nowatorski i oryginalny projekt, wykorzystujący rozwiązania sufitowe oferowane przez firmę Armstrong.

Prace w kategoriach: sufity metalowe, sufity wyspowe, sufity mineralne, sufity drewniane oraz dekoracyjne rozwiązania BAFFLE można rejestrować do 19 września 2014 r. za pomocą strony internetowej http://www.archi-europe.com/a-awards/index.htm, na której znajdują się również wszystkie szczegóły dotyczące uczestnictwa, sposobu przygotowania projektów oraz regulamin konkursu. Nagrodą dla twórców najlepszych projektów jest zaproszenie do udziału w międzynarodowych targach SAIE Building Innovation Exhibition (22-25 października 2014 r., Bolonia – Włochy), które każdego roku gromadzą szerokie grono ekspertów oraz producentów innowacyjnych rozwiązań z dziedziny budownictwa i architektury z całego świata. Podczas wydarzenia odbędzie się specjalna ceremonia wręczania statuetek A-Awards oraz prezentacja nagrodzonych projektów.

Więcej: www.archi-europe.com/a-awards

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!