Klasyczne rolety

Klasyczne rolety

Zasłonięte okna to podstawa dobrego i relaksującego snu, zarówno nocą jak i dniem. Kładąc się spać, chcemy mieć pewność, że żadne światło nam go nie zakłóci – ani księżycowa poświata, neony, ani też inne promienie UV. Funkcjonalność to jedno z ważniejszych kryteriów w wyborze okiennej rolety wewnętrznej.

Rolety klasyczne przeznaczone są do montażu na suficie lub na ścianie, dzięki temu są bardzo pomocne przy zasłanianiu okien o niestandardowych rozmiarach. Sprawdzają się również w przypadku wnęk oraz okien o nieregularnych kształtach, dla których trudno znaleźć roletę w rozmiarze mini. Właśnie ze względu na swą funkcjonalność rozwiązania classic wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem i zaufaniem klientów, mimo że do ich montażu potrzebne są wiertarka, śrubokręt i śrubki.

Mówiąc o rozwiązaniach klasycznych, mamy zwykle na myśli produkty o stonowanych, jednolitych barwach. W ofercie odnajdziemy zarówno rolety wykończone prostą listwą, jak i dekoracyjną falbaną, transparentne, w tym żakardowe, jak i zaciemniające, jednolite, jak i wzorzyste. Wszystkie te rolety to produkty gotowe, które można nabyć w sklepach stacjonarnych w całej Polsce i samodzielnie zamontować w prosty sposób. 

Źródło: Prakto


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!