Czy warto wybrać okna okleinowane?

Czy warto wybrać okna okleinowane?

Coraz więcej klientów kupujących okna z PVC decyduje się na okna okleinowane. Mają one nie tylko istotne walory funkcjonalne czy użytkowe, ale także znaczące walory estetyczne. Każdy z nas wie o tym, że nie zawsze biel i gładka tekstura plastikowych okien wygląda ładnie. Producenci solarki okiennej postanowili rozwiązać ten problem i obecnie możemy zakupić okna w niemal każdym kolorze.

Coraz więcej osób decyduje się na kupno okien okleinowanych. Dlaczego? Bo podoba im się drewno, ale wolą wybierać rozwiązanie uniwersalne – okna z PVC w okleinie drewnopodobnej. Dzięki szerokiej gamie kolorów, każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie. Jasne, ciemne, z widocznymi słojami i regularne… wszystko zależne jest od upodobań.

Okna drewnopodobne, podobnie jak białe, mogą mieć dowolne kształty i rozmiary. Okleinowanie daje też możliwość wykorzystania okien jako akcentów kolorystycznych - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. „Możemy wybrać okna okleinowane jednostronnie od zewnątrz lub wewnątrz oraz okna w dwustronnej okleinie. Dzięki temu uzyskany zostanie kontrast czy też harmonia budowli z zewnątrz jak i z perspektywy pomieszczenia. Wszystko zależności od preferencji.

Klienci przed zakupem okna z okleiną powinni zastanowić się, nad tym czy jest to trwałe rozwiązanie. Okna okleinowane są odporne na warunki pogodowe, wytrzymałe na wpływ środowiska oraz łatwe w pielęgnacji.

Większa indywidualność, walory użytkowe, połączone z konkurencyjną ceną w odniesieniu do stolarki drewnianej to powody dla których coraz więcej klientów decyduje się na zakup okien okleinowanych. Dzięki rewelacyjnej okleinie o fakturze imitującej drewno, można cieszyć się komfortem oferowanym przez najnowsze technologie stolarki PVC w połączeniu z urokiem okien drewnianych.

Źródło:Stolmar

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!