Nowy wymiar kąpieli

Nowy wymiar kąpieli

Firma Kaldewei przesuwa granice opracowując innowacyjną technologię produkcji wanien ze stali emaliowanej w dużych rozmiarach. Nowa wanna Kaldewei Conopool stanowi absolutny przełom na rynku wanien ze stali emaliowanej.

W luksusowych hotelach ekskluzywna architektura przestrzeni łazienkowej wyraża się przede wszystkim poprzez wysoką jakość oraz komfort użytkowania zastosowanych elementów wyposażenia, a także poprzez dobór indywidualnych rozwiązań projektowych. Do tej pory w ofercie żadnego producenta nie były dostępne wanny wykonane ze stali emaliowanej z systemem hydromasażu w tak dużych rozmiarach. Wprowadzając do programu wyjątkowy model Conopool, Kaldewei po raz kolejny potwierdza swoją pozycję lidera na rynku produkcji wanien, a także wysoki poziom wiedzy i kompetencji w kreowaniu ekskluzywnych rozwiązań produktowych do luksusowych łazienek.

Duży, większy, Conopool: perfekcyjne połączenie komfortu i luksusu
W luksusowym apartamencie czy w ekskluzywnej hotelowej strefie Spa – nowa wanna Conopool wykonana ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm, zapewnia gościom maksymalne odprężenie i relaks. Elegancki, purystyczny design, przestronne komfortowe wnętrze, harmonijnie zintegrowana z dnem pokrywa odpływu wykonana ze stali emaliowanej w kolorze wanny – to krótka charakterystyka tego modelu. Kaldewei Conopool produkowany jest na indywidualne zamówienie klienta. W niedawno otwartym hotelu „The Chedi“ w Andermatt w Szwajcarii zainstalowano wanny Conopool w 3 różnych rozmiarach, w tym również największy aktualnie dostępny model o wymiarach 200 x 130 cm.

Wellness – ukojenie dla zmysłów
Aby zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających gości, w hotelowej łazience warto zainstalować wannę Conopool z systemem hydromasażu: Vivo Turbo lub Vivo Turbo Plus. Specjalne regulowane dysze masujące, montowane bez tradycyjnego systemu orurowania zapewniają wyjątkowo cichą pracę i wysoki poziom higieny. Dodatkową atrakcję dla gości stanowią podświetlane dysze masujące tworzące wyjątkowy nastrój podczas kąpieli. Luksusowa wanna z hydromasażem jest więc idealnym rozwiązaniem do hoteli o wysokim standardzie.

Na wzrost komfortu kąpieli wpływ mają również inne dostępne w ofercie Kaldewei rozwiązania techniczne. Za pomocą dotykowego panelu sterującego Comfort Select można bardzo dokładnie wyregulować i kontrolować temperaturę wody, napełniać wannę, otworzyć lub zamknąć odpływ. Nowoczesny łazienkowy system audio Kaldewei Sound Wave gwarantuje wyjątkową atmosferę oraz maksymalny relaks przy dźwiękach ulubionej muzyki. Sound Wave posiada odbiornik, który może odtwarzać pliki audio z większości urządzeń posiadających funkcję Bluetooth. Wykonana ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm wanna, pełni w tym systemie rolę rezonatora i niezależnie od tego czy jest napełniona wodą czy pusta zapewnia doskonałej jakości dźwięk. Dzięki systemowi Sound Wave goście hotelu mogą dosłownie zanurzyć się w dźwiękach swojej ulubionej muzyki i rozkoszować dobrodziejstwem relaksującej kąpieli solo lub we dwoje.

Stal emaliowana Kaldewei o grubości 3,5 mm – najlepsze rozwiązanie dla luksusowych hoteli
,,Tworząc wannę Conopool, firma Kaldewei po raz kolejny przesunęła granicę możliwości technicznych, obowiązującą dotychczas dla wanien oraz powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Od dzisiaj Kaldewei jest w stanie produkować ze stali emaliowanej modele o niespotykanych dotąd rozmiarach”- mówi Arndt Papenfuß Dyrektor ds. Marketingu Kaldewei, podkreślając szczególną rolę innowacyjnych projektów firmy. ,,W ten sposób Kaldewei pomaga inwestorom zrealizować dążenie do swobodnego kształtowania oraz indywidualnej aranżacji przestrzeni łazienkowej w hotelach o wysokim standardzie. Ekskluzywna wanna Conopool może podkreślić unikalny charakter każdego luksusowego wnętrza.”

Tak jak wszystkie wanny, brodziki oraz powierzchnie prysznicowe firmy Kaldewei również model Conopool wykonany jest z wysokiej jakości stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Emalia jest materiałem doskonałym - higienicznie czysta, gładka powierzchnia jest trwała i łatwa w pielęgnacji. Nawet po długim okresie użytkowania stal emaliowana wciąż wygląda jak nowa. Aby zagwarantować użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo kąpieli powierzchnia emalii może zostać dodatkowo wyposażona w wykończenie przeciwpoślizgowe. W ten właśnie sposób marka Kaldewei oferuje inwestorom i właścicielom hoteli estetyczne oraz niezawodne jakościowo rozwiązania – luksusowe produkty z 30 –letnią gwarancją.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!