Konkurs dla architektów - Kreacje z natury

Konkurs dla architektów - Kreacje z natury

Czołowy polski producent podłóg drewnianych uruchomił Institute of Design - platformę współpracy z projektantami, architektami i miłośnikami designu. Pierwszym projektem Instytutu będą „Kreacje z natury” - konkurs dla architektów połączony z warsztatami rzemieślniczymi.

Projekt skierowany jest do architektów i projektantów oraz studentów i absolwentów kierunków związanych architekturą i designem. Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie deski do przyszłorocznej odsłony designerskiej kolekcji podłóg warstwowych „Smaki Życia”.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy przedstawią ogólny koncept deski (m.in. moodborad ilustrujący źródło inspiracji dla projektu). Spośród nadesłanych prac jury wyłoni laureatów drugiego etapu. Następnie będą mieli za zadanie zaprojektowanie deski wraz z pełnym opisem dotyczącym jej wykończenia.

Gala finałowa konkursu odbędzie się w październiku podczas Łódź Design Festival. Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne. Zwycięskie projekty zostaną wdrożone do produkcji i wiosną 2015 roku trafią do sprzedaży w nowej odsłonie kolekcji „Smaki Życia”.

Rejestracja uczestników, regulamin oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.kreacjeznatury.pl. Projekt będzie obecny na najbardziej prestiżowych wydarzeniach i festiwalach designu w Polsce i za granicą.

Źródło: kreacjeznatury.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!