Czarny ciągle w modzie

Czarny ciągle w modzie

W ofercie firmy polskiego producenta systemu centralnego odkurzania Vacu USM, pojawiła się nowość. Gniazda ssące są dostępne w niepowtarzal-nym odcieniu zamszowej czerni.

Gniazdo ssące centralnego odkurzacza pełni ważną rolę – to do niego podłącza się wąż ssący. Jest to również jeden z nielicznych elementów systemu centralnego odkurzania, który swoim wyglądem może poprawić wystrój naszego pomieszczenia. Czarne gniazda ssące idealnie dopasują się do nowoczesnych, monochromatycznych wnętrz.

Obiegowa opinia głosi, że czerń pasuje do wszystkiego. Często łączona jest z bielą, szarościami czy nawet kolorami ziemi. Drobne, czarne akcenty nadadzą pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Ciekawym rozwiązaniem będą czarne włączniki światła, gniazdka elektryczne czy właśnie czarne gniazdo ssące centralnego odkurzacza. Przyzwyczajeni jesteśmy, że detale te utrzymane są zazwyczaj w białej bądź kremowej kolorystyce.

Gniazda te wykonane zostały z tworzywa o zamszowej fakturze. Matowa powłoka przełamuje nieco charakterną czerń, co powoduje, że efekt jest niepowtarzalny. Wyposażone jest ono w szklaną ramkę, która doskonale będzie się komponować z innymi szklanymi detalami w pomieszczeniu.

Źródło: ustm.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!