4. Targi Designu i Aranżacji Wnętrz About Design

4. Targi Designu i Aranżacji Wnętrz About Design

Innowacyjne produkty polskiego designu, nowoczesne rozwiązania aranżacyjne, oryginalne meble, awangardowe oświetlenie, nowatorskie elementy wyposażenia wnętrz – wszystko to już od 9 maja będzie można obejrzeć w Gdańsku na 4. Targach Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w centrum AmberExpo. Targi potrwają do 11 maja.

Ostatnią edycję imprezy odwiedziło 6 tys. wymagających gości - klientów zainteresowanych oryginalnymi produktami i rozwiązaniami aranżacyjnymi, wśród nich: architekci, projektanci, styliści, graficy, producenci, handlowcy, deweloperzy, inwestorzy i klienci indywidualni.

Część targową tradycyjnie już uzupełnią bezpłatne fachowe porady z zakresu aranżacji wnętrz w ramach edukacyjnej inicjatywy magazynu wnętrzarskiego „Dobrze Mieszkaj” - AKADEMII DOBRZE MIESZKAJ.

Swoją kontynuację na tegorocznej edycji ABOUT DESIGN znajdzie DZIECIOSFERA – wyjątkowa przestrzeń dla najmłodszych zaaranżowana przez młode marki oferujące niebanalne produkty dla dzieci. W strefie dziecięcej nowością będą warsztaty prowadzone przez DZIECI DLA DZIECI. W niedzielę 11 maja w ramach atrakcji - pokaz mody dziecięcej KIDS ABOUT FASHION.

W tegorocznym programie ABOUT DESIGN m.in. przygotowane przez Katarzynę Glanc z Agencji Rozwoju Pomorza S.A. warsztaty dedykowane osobom planującym otwarcie działalności gospodarczej w branży kreatywnej. Uczestnicy dowiedzą się krok po kroku co należy zrobić, aby samodzielnie założyć działalność gospodarczą, poznają problemy innych uczestników, nawiążą kontakty i poznają instytucje, które pomagają początkującym przedsiębiorcom. Z myślą o branży kreatywnej także Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER przygotował warsztaty poświęcone tematyce Visual Merchandising oraz Trening Kreatywności .

Po raz pierwszy na Targach poruszona zostanie tematyka projektowania domów energooszczędnych i pasywnych, oraz tych dofinansowywanych przez NFOŚIGW. Piotr Karaś oraz Alicja Król z młodej i dynamicznie rozwijającej się pracowni architektonicznej MIDI wprowadzą zainteresowanych w tajniki ekologicznych rozwiązań w budownictwie oraz przybliżą zasady zrównoważonego rozwoju. Na Targach poprowadzą prelekcje: „Ślad środowiskowy produktu - czyli ile wody zużywa się przy produkcji butelki wody....” oraz „Domy pasywne, domy 0-energetyczne, czyli co zrobimy gdy Rosjanie odetną nas od gazu...”.

Zainteresowani innowacyjnymi, kompleksowymi programami do projektowania, wyceny, tworzenia dokumentacji technicznej i wizualizacji dowolnych wnętrz na pewno dużo skorzystają na pokazie firmy CAD PROJEKT K&A pt. „Projektuj z CAD Decor PRO i zaprezentuj efekty w systemie mobilnym CAD Share–it”.

4. Targi Designu i Aranżacji Wnętrz ABUOT DESIGN
9-11 maja 2014
Gdańsk

Więcej: aboutdesign.amberexpo.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!