Dziecięcy dywan jak z bajki

Dziecięcy dywan jak z bajki

Kwiatowe wzory ożywią pokoik każdej małej księżniczki i małego księcia. Takie kolorowe dywany najlepiej wyglądają we wnętrzach jednokolorowych. Warto więc umieścić je tam, gdzie wszystkie ściany pomalowane są na jeden, neutralny kolor i nie ma krzykliwych elementów wyposarzeia wnętrza. Wtedy do dywanu starczy tylko dobrać kilka subtelnych dodatków. Najlepiej wyszukać pasujące poduszki lub ramki do obrazków. Można również spróbować zagrać z kloszem od lampy lub dopasowanym flakonem czy doniczką.

Dla najmłodszych

Mluchom najbardziej przypasują kolekcje przedstawiające leśne zwierzątka i bajkowe scenki. Miękkie, najwyższej jakości materiały będzie łatwo utrzymać w dobrym stanie przez wiele lat. Projektanci wiedzą, że małym dzieciom zdarza się czasem zasnąć podczas zabawy, dlatego dywany dla najmłodszych są naprawdę bardzo miękkie! Kupując dywan dla naszych pociech musimy zwrócić szczególną uwagę na ten parametr. 

Dywan świecący nocą

W niektórych dywanach występują nawet włókna fluorescencyjne, które zbierają światło w ciągu dnia i po zmroku je oddają, dzięki czemu dywan po prostu świeci! Dla dzieciaków to będzie czysta magia i sprawi dzieciom mnóstwo frajdy.

Geometryczne kształty

Dla młodszych chłopców, którzy na pewno nie są wielbicielami kwiatowych motywów dywanach, polecamy wyraźnie chłopięce wzory np. z koparką, traktorem, a dla nastolatków, którzy mogą nie chcieć już dziecięcych wzorów powstały tekstylia z geometrycznymi wzorami. Będą one idealnie pasowały do wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych. Jedna plama mocnego koloru jest w stanie kompletnie odmienić wnętrze i wprowadzić do niego mnóstwo wesołego klimatu.

Źródło: Kids Town

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!