Pierwszy finał akcji "Pinio Dzieciom"

Pierwszy finał akcji "Pinio Dzieciom"

W czwartek 20. marca odbył się pierwszy finał akcji "Pinio Dziecziom". Inicjatorem urządzania pokoju dla niepełnosprawnych dzieci jest producent mebli dla dzieci i młodzieży. Beata Sadowska wraz z Myszką Norką odwiedziły chłopca w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczego w Łukowie a także spotkały się z rodziną chorego w nowym pokoju Kuby.

Firma Pinio postanowiła dwa razy do roku organizować akcję „Pinio Dzieciom”, której celem jest uszczęśliwianie chorych dzieci, poprzez metamorfozę ich pokoi. Jednym z pierwszych „szczęśliwców” stał się Kuba Domański, podopieczny Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Kuba cierpi na rzadką, nieuleczalną chorobę genetyczną Hallervordena-Spatza, czyli encefalopatię postępującą z odkładaniem żelaza w mózgu.

„Staraliśmy się wybrać podopiecznego, którego rodzina jest w trudnej sytuacji materialnej, jest wielodzietna i nowy pokój będzie dla całej rodziny szczególną radością” – mówi Michał Błaszak, brand manager marki Pinio.

Firma, przy pomocy specjalistów, a także ambasadorki akcji Beaty Sadowskej, przekonała do współpracy innych ludzi dobrej woli, którzy zaangażowali się w remont pokoju Kuby. Firma Gdel i Grin House Design zajęła się działaniami remontowymi w pokoju a także przekazała na potrzeby akcji wysokiej jakości farby. Firma Beautiful Home przekazała tapety i bordery. Sklep Arte.pl przekazał wykładzinę do pokoju. Sklep internetowy Dekoria.pl uszył zasłony, firanki, a także poduszki. Firma Dziuki.pl uszyła niezwykłą, indywidualnie zaprojektowaną pościel i ochraniacze dla Kuby. A Showroom Kids Town przekazał lampkę, żyrandol, walizeczki, a także aplikacje, spinacze i inne drobiazgi do pokoju.

Źródło: Pinio

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!