StandOUT Budma 2014

StandOUT Budma 2014

Ruszyła 16. edycja konkursu na najciekawsze stoiska targowe StandOUT. Konkurs promuje Firmy, które stworzyły ciekawe kreacje wystawiennicze na zakończonych 14 marca targach Budma w Poznaniu. Konkurs organizowany jest przez portal eXspace.pl. W 16. edycji konkursu StandOUT. Budma 2014 głosujemy na 30 realizacji wystawienniczych targów Budma 2014. Każdemu stoisku zamieszczonemu w galerii można przydzielić punkty [1-5]. Głosowanie trwa do dnia 6 kwietnia 2014 roku. Każdy może oddać głos i mieć wpływ na przyszłość wystawiennictwa!

Finaliści konkursu mają o co powalczyć – wartość nagrody dla zwycięzcy głosowania to 20 400 zł. Nagrody otrzymują 3 stoiska z największą ilością punktów. Nagrody to pakiety reklamowe na portalach: 4budowlani.pl, sztuka-wnętrza.pl, Remontomat.pl. Poza wynikami głosowania przyznawane są Wyróżnienia Honorowe architektów z eXspace.pl. Wyróżnienie nagradzane jest bonem na wynajęcie mebli design w Design4rent i pakietem promocyjnym na portalu eXspace.pl.

StandOUT. to konkurs promujący firmy, ich kreacje wystawiennicze. Finalistom konkursu dajemy szansę na wzmocnienie świadomości marki w szerokim gronie: designerów, wystawców, partnerów i klientów wystawców, osób odwiedzających targi, organizatorów wystąpień targowych, mediów branżowych. StandOUT. to platforma do prezentacji potencjału desingu wystawienniczego polskich firm. Inspiracją konkursu jest potrzeba przedłużenia życia stoisk i pokazania tych wystawienniczych dzieł sztuki szerszemu gronu. Głosowanie na najciekawsze stoiska targowe buduje interakcje pomiędzy marką, a oddającymi głosy. Fakt, iż StandOUT odbywa się wirtualnie, sprawia, iż grono biorących udział w głosowaniu jest niczym nieograniczone. Finaliści konkursu StandOUT. mają okazję promować swoje wystąpienie targowe jeszcze długo po zakończeniu targów, co gwarantuje wzrost świadomości ich marki na rynku.

Targi BUDMA dedykowane są: architektom, wykonawcom, handlowcom oraz deweloperom. W ramach bloku targów BUDMA odbywały się Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI, Targi CBS – Centrum Budownictwa Sportowego.  Trzecia impreza towarzysząca to były Targi Branży Szklarskiej GLASS. BUDMA w tym roku to także powrót jednego z najciekawszych pod względem designu sektora łazienkowego - Salon Łazienek i Wellness AQUASAN.

Zapraszamy do wyrażania opinii! Każdy może tworzyć przyszłość wystawiennictwa!

Nagrody dla zwycięzców głosowania:

  • 1. Miejsce - Pakiet reklamowy o wartości 20 400,00 zł na portalu 4budowlani.pl
  • 2. Miejsce - Pakiet promocyjny o wartość 2 500 zł na portalu sztuka-wnętrza.pl,
  • 3. Miejsce - Pakiet reklamowy o wartości 1 700 zł na portalu Remontomat.pl

Wyróżnienie Honorowe architektów z portalu eXspace.pl:

  • Bon o wartości 2500 pln na wynajęcie mebli design w Design4rent - największej wypożyczalni oryginalnych mebli design w Polsce
  • Pakiety promocyjne w wysokości 2000 zł na portalu eXspace.pl

Wortal Sztuka-Wnętrza jest patronem wydarzenia i sponsorem nagrody.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!